ارسال پیامک از روی نقشه

sms map ارسال پیامک از روی نقشه

یکی از روش های مناسب جهت ارسال پیامک با بازدهی بالا, استفاده از روش ارسال پیامک از روی نقشه است. با این روش شما به راحتی می توانید محلات یا مناطق مورد نظر را از روی نقشه هر استان انتخاب و تعداد شماره های آن را مشاهده کنید کار با ماژول ارسال پیامک از روی نقشه بسیار راحت است و با چندتا کلیک می توانید پیامک های خود را بفرستید.

اما فرق این روش با روش های دیگر ارسال پیامک در چیست؟ و چرا همیشه این روش در اولویت است؟ شاید پس از خرید پنل اس ام اس و در هنگام استفاده از پنل این سوال هایی باشد که مطرح شود بنابراین ادامه متن را مطالعه کنید تا پاسخ این سوالات را بیابید.

 

مزیت استفاده از روش ارسال پیامک از نقشه

گفتیم که یکی از روش های مناسب چهت ارسال پیامک به صورت هدفمند استفاده از نقشه در پنل پیامک است. اما این روش چه مزیت هایی دارد؟ فرض کنید شما در یک منطقه از یک استان دارای مغازه یا فروشگاه هستید و می خواهید پیام هایی را به مناطق بالاتر یا مناطقی که فکر می کنید پیامک شما کاربردی تر است ارسال کنید.

شاید راحت ترین راه ارسال پیامک به سراسر آن استان باشد اما با این روش هزینه های شما اضافه و پیامک شما به دست افرادی می رسد که شاید خواهان خدمات یا محصولات شما نیستند. اما شما می توانید از روش ارسال پیامک هدفمند استفاده کنید تا پیامک به همان منطقه مورد نظر ارسال شود. حال نقشه یک روش مناسب برای انجام این کار است. شما به راحتی همان محله را انتخاب می کنید و حتی در صورت نیاز می توانید شماره های همراه اول و ایرانسل را به صورت تفکیک شده مشاهده و به دلخواه به هر کدام از آن ها و یا هر دو ارسال انجام دهید.

 

فرق ارسال پیامک از روی نقشه یا پیامپ با روش های دیگر

اما این روش با روش های دیگر چه فرقی دارد؟ زمانی که وارد پنل خود در سپیدار اس ام اس می شود مشاهده خواهید کرد که روش های مختلفی اعم از ارسال انبوه, ارسال کد پستی, ارسال متناظر, ارسال منطقه ای و غیره جهت ارسال پیام شما وجود دارند اما یکی از این روش های ارسال پیامپ است.

اما فرق اصلی و مهم این ماژول نسبت به سایر روش های, راحتی کار با آن و استفاده از بانک شماره های مناطق هر استان است. به عنوان مثال شما می توانید جهت ارسال پیامک در رشت , تهران , اصفهان … از آن استفاده کرده و فقط باید نوار باز شونده مربوط به استان را کلیک کرده و استان مربوطه را کلیک کنید. به راحتی شما می توانید به محدوده خاصی که مد نظر شما است فقط از طریق نقشه پیامک ارسال کنید حتی نیاز به داشتن کدپستی آن منطقه ندارید.

البته استفاده از این روش تقریبا برای کلانشهر ها نیز امکان پذیراست و در حال حاضر این امکان برای همه استان ها و شهر ها فعال نیست. اما در به روز رسانی های جدید تعداد شهر های فعال در نقشه در حال افزایش است. اگر در مورد شهر یا استان خود می خواهید اصمینان حاصل نمایید با ما تماس بگیرید.

 

نحوه ارسال پیامک از روی نقشه

حال که با مزیت های و ویژگی این روش آشنا شده اید شاید بخواهید از آن استفاده کنید برای انجام این کار بعد از خرید پنل پیامک از سپیدار اس ام اس و ورود به آن مراحل زیر را دنبال کنید:

1- از پنل سمت راست بر روی گزینه ” ارسال از روی نقشه ” کلیک کنید.

map1 ارسال پیامک از روی نقشه

 

2- بعد از کلیک بر روی گزینه مورد نظر صفحه شبیه تصویر زیر باز می شود.

map2 ارسال پیامک از روی نقشه

 

3- در این قسمت شما می توانید در قسمت انتخاب شهر و با کلیک بر روی فلش شهر مورد نظر را از لیست باز شده انتخاب کنید.

map3 ارسال پیامک از روی نقشه

 

4- پس از انتخاب شهر مورد نظر نقشه مربوط به همان شهر بارگزاری می شود و شما می توانید محل خود را انتخاب کنید.

map4 ارسال پیامک از روی نقشه

 

5- می توانید محل مورد نظر را از روی نقشه انتخاب کرده و تعداد شماره های همراه اول و ایرانسل آن را به صورت تفکیک شده مشاهده کنید در این قسمت شما  باید ابتدا گروه مورد نظر همراه اول یا ایرانسل را تعیین کنید سپس می توانید مشخص کنید که ارسال شما با چه پیش شماره ای انجام شود و به چه تعداد از شماره های همراه اول یا ایرانسل می خواهید پیامک ارسال کنید. در این روش می توانید به صورت جدا فقط به همراه اول یا ایرانسل یا به صورت ترکیبی از هر دو استفاده نمایید.

map5 ارسال پیامک از روی نقشه

 
در بالا مراحل انجام کار و ارسال از روی نقشه توضیح داده شده است شما در هر مرحله از کار اگر نیاز به راهنمایی یا اطلاعات بیشتر داشتید می توانید با ما تماس بگیرید.

نوشته‌های پیشین نوشته‌های پیشین
پست جدیدتر پست جدیدتر

پیام بگذارید

دریافت مشاوره