پنل پیامک کرج

panel sms karaj پنل پیامک کرج

اگر ساکن کرج یا استان البرز هستید با استفاده از پنل اس ام اس کرج ( استان البرز و شهرستان های استان البرز ) می توانید ارسال پیامک انبوه در استان البرز و شهرستان های کرج , فردیس , نظر آباد , چهار باغ , طالقان , اشتهارد , هشتگرد و … را تجربه نمایید. با پنل اس ام اس مخابرات کرج می توانید به بانک شماره های کرج به صورت منطقه ای, محله ای دسترسی داشته و پیام های خود را جهت تبلیغات ارسال نمایید.

شاید بتوان گفت ارسال پیامک یک روش مناسب و کم هزینه نسبت به روش های تبلیغاتی مانند تراکت و روزنامه و … است. همچنین شما در هر جای استان که باشید می توانید پیام های خود را با استفاده از پنل پیامکی به بخش های مختلف استان های مورد نظر ارسال نمایید بنظر شما این عالی نیست؟

 

مزیت و ویژگی های پنل اس ام اس استان البرز

حال بیایم کمی در مورد ویژگی ها و امکانات پنل اس ام اس البرز صحبت کنیم شاید یکی از مهم ترین دغدغه های کاربران جهت ارسال پیامک مربوط به بانک شماره های استان البرز و یا کرج شود. بعد از خرید پنل اس ام اس مخابرات می توانید از مزیت های آن بهره مند شوید. باید گفت که با خرید اس ام اس پنل مخابرات کرج شما می توانید بانک شماره های را داخل های کرج و شهرستان ها را به صورت تفکیک شده مشاهده و در صورت نیاز به هر بخشی از شهرستان کرج پیامک انبوه خود را ارسال نمایید.

خوب حالا که مشکل بانک شماره های استان البرز حل شد شاید این سوال در ذهن شما ایجاد شود که چطور می توانم پیام های خود را به صورت هدفمند ارسال کنم. شاید شما صاحب یک فروشگاه باشید و نیاز دارید به افراد ساکن در اطراف فروشگاه خود پیام ارسال کنید چرا که شهرستان دیگر یا مسیر های دور تر مخاطب شما نیستند.

در این موارد شما می توانید از روش هایی مانند ارسال اس ام اس بر اساس کد پستی را امتحان کنید همچنین اگر مایل بودید به بخش مورد نظر در اطراف خود پیام ارسال کنید می توانید آن بخش مورد نظر را از روی نقشه در پنل پیامکی انتخاب کنید. در این صورت تعداد شماره های همان بخش برای شما نمایان شده و شما می توانید پیام های خود را بفرستید.

برخی از مشاغل مانند آموزشگاه ها و یا آرایشگاه ها نیاز دارند تا پیام های خود را به افراد با سن و جنسیت تفکیک شده ارسال نمایید تا مخاطب آن ها هدفمند تر بوده و از اتلاف هزینه جلوگیری نمایند. برای انجام این کار می توانند با استفاده از ویژگی ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت اقدام کنند.

 

ارسال sms تبلیغاتی در کرج

روش های مختلفی جهت تبلیغات هر کسب و کاری وجود دارد اما استفاده از سامانه پیام کوتاه برای ارسال به کرج یکی از روش های مناسب و کم هزینه بوده که شما می توانید به راحتی فقط با داشتن گوشی هوشمند یا رایانه و اتصال به اینترنت اطلاعات کسب و کار خود را فقط با چند کلیک ساده در سامانه سپیدار اس ام اس ارسال کنید. همچنین می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتری در مورد متن مناسب برای پیامک بر روی لینک کلیک کنید.

در مواقع می توان گفت شما در کوتاه ترین زمان می توانید هزاران پیام را حتی در چند دقیقه ارسال کنید. در صورتی که اگر بخواهیم اطلاع رسانی خود را به صورت تراکت, روزنامه و … انجام دهید شاید ساعت ها و حتی روزها زمان بر باشد. ما به شما پیشنهاد می کنیم حداقل یکبار از روش پیامکی به شکل درست استفاده نمایید. همچنین جهت دریافت مشاوره می توانید با ما تماس بگیرید.

 

پنل اس ام اس مخابرات کرج در سپیدار اس ام اس

اما در سپیدار اس ام اس سامانه پیام کوتاه البرز دارای چه خصوصیاتی است؟ تقریبا سامانه های پیامکی امکانات متفاوتی دارند و شما باید با توجه به نیاز خود سامانه مورد نظر را انتخاب نمایید. در سپیدار اس ام اس علاوه بر ویژگی هایی مانند ارسال نظرسنجی , مسابقه , منشی تلفنی , تفکیک شماره , ارسال زمانبندی و … می توانید از امکانات زیر نیز برخوردار شوید:

1- بانک شماره های مشاغل کرج

2- بانک شماره های مناطق کرج به صورت تفکیک شده

3- ارسال پیامک از روی نقشه کرج

4- ارسال پیامک به استان البرز و شهرستان های البرز به صورت تفکیک شده ایرانسل و همراه اول

5- ارسال پیامک در کرج بر اساس کد پستی

 

بانک شماره های مشاغل استان البرز

با تهیه پنل پیامکی در سپیدار اس ام اس شما می توانید به مشاغل مربوط به استان البرز پیامک خود را ارسال کنید. مشاغل موجود در حال حاضر شامل موارد زیر هستند:

وکلای دادگستری , مشاوران املاک , مدیران صنایع , بازیافت , معلمان , آرایشی و بهداشتی , بیمارستان , پوشاک , دکوراسیون , خودروسازی , چاپ و بسته بندی , جواهرات , عمرانی , کاغذ و مقوا , ماشین آلات غذایی , مواد غذایی , نساجی و ریسندگی , فولاد , کشاورزی و دام , صنعتی , صنعت پلاستیک , صنایع چوب

 

ارسال پیامک به بانک شماره شهر های استان البرز

شما می توانید در سامانه سپیدار اس ام اس به بانک شماره های استان البرز و شهر های استان البرز دسترسی داشته باشید و لیست شهر ها به شرح زیر است:

کرج , حصارک , هشتگرد , مهر شهر , کمال شهر , ماهدشت , قدس , فردیس , اشتهارد , باغستان , چهارباغ , اندیشه , صفا دشت , نظر آباد , صبا شهر , مشکین دشت , ملارد , مهر ویلا , مارلیک , شهریار , وحیدیه , ورداورد , شاهد شهر , محمد شهر , رجایی شهر , ساوجبلاغ

 

نوشته‌های پیشین نوشته‌های پیشین
پست جدیدتر پست جدیدتر

پیام بگذارید

دریافت مشاوره