پرسش و پاسخ

پنل پیامک یک روش تبلیغاتی با بازدهی بالا می باشد که روزانه می توانید به تعداد هزاران پیام به شماره های مختلف ارسال داشته باشید.
خیر. پنل یک حساب مجازی بوده که شما می توانید فقط با دسترسی به اینترنت و یک دستگاه هوشمند مانند سیستم کامپیوتر یا تلفن همراه از آن استفاده کنید.
پنل دارای بانک شماره های فعال در تمام نقاط ایران می باشد که هر چند وقت یکبار به روز رسانی می شوند و شما در هرجا که هستید می توانید ارسال داشته باشید.
بله. در هر شغل و هر پیام تبلیغاتی که در قالب استاندارد و متناسب با قوانین باشد می توانید بفرستید.
بله در هر مرحله از ارسال در صورتی که سوالی داشتید می توانید به صورت تیکت در 24 ساعت شبانه روز یا به صورت تلفنی در ساعت اداری از ما مشاوره دریافت کنید.
بله با استفاده از دمو می توانید وارد سامانه شوید و امکانات آن را مشاهده کنید اما اجازه ارسال ندارید.
خیر, پنل به صورت دائمی مال شما خواهد بود و هر زمان که خواستید می توانید از آن استفاده کنید.
در پنل می توانید از طریق کد پستی خود, انتخاب محله مورد نظر هر استان, انتخاب از روی نقشه , از طریق دکل, مشاغل پیام ارسال کنید.
از خطوط با پیش شماره 1000 , 2000 , 3000 , 5000 , سیم کارت در داخل سامانه می توانید پیامک انبوه بفرستید.
بله, امکانی در پنل می باشد که حتی به شماره هایی که خطوط تبلیغاتی را بسته اند می توان ارسال انبوه انجام داد.
بله, شما می توانید لینک سایت یا شبکه اجتماعی خود را در محتوای پیام قرار دهید.
یکی ازمهم ترین تفاوت این خطوط سرعت بالای خطوط 1000 و 3000 نسبت به 5000 می باشد. بنابراین اگر تسریع در اسال برای شما از اهمیت بالایی برخوردار است می توانید با این خطوط ارسال داشته باشید.
بهترین خط برای ارسال پیش شماره 5000 می باشد چرا که از نظر هزینه به صرفه می باشد که این امر کمی سرعت پایین در ارسال را نیز جبران می کند
از امکانات پنل می توان به دارا بودن بانک شماره های فعال استان ها , مشاغل و ارسال از طریق کد پستی , نقشه , دکل , بانک شماره می باشد که می توانید با پیش شماره 5000, 1000 , 3000 ارسال انجام دهید
بله, در 24 ساعت از شبانه روز می توانید با ارسال تیکت سوالات خود را بپرسید
دریافت مشاوره