منشی پیامکی و پاسخگوی خودکار در پنل پیامک

پاسخگویی خودکار منشی پیامکی و پاسخگوی خودکار در پنل پیامک

استفاده از پاسخگوی خودکار یا منشی پیامکی روشی مناسب در سامانه پیامکی می باشد که به وسیله آن می توان به صورت خودکار یک پیامک از پیش تعیین شده توسط شما برایشان ارسال شود. در واقع یک نوع پاسخگویی هوشمند به پیامک های دریافتی می باشد. این ماژول بسیار کاربردی بوده و امکان زیادی را برای شما به وجود می آورد. تا بتوانید راحت تر به ازای دریافت هر پیام پاسخ مناسب به آن را به صورت خودکار ارسال نمایید. در نتیجه سبب صرفه جویی در زمان خواهد شد.

کار با این ماژوب بسیار راحت است در واقع به نوع متنی که از سمت کاریر به پنل ارسال می شود حساس بوده, کافیست پیام ها را طوری تنظیم کنید تا به ازای هر پیام متن مناسب با آن ارسال شود. می توانید از این امکان در هر ارگان و شغلی استفاده کنید و مزیت ها آن بهره مند شوید.

 

امکان منشی پیامکی یا پاسخگوی خودکار به پیامک

بسیاری از کسب و کارها به دنبال روشی هستند تا بتوانند در مقابل ارسال عدد یا متنی از سمت کاربر, برایشان محتوا یا لینکی را ارسال کنند. فرض کنید شما می خواهید شخصی عدد 1 را به سامانه شما ارسال کرد متنی به همراه لینک برای او ارسال شود. در این صورت مدیریت آن بسیار سخت می شود و اگر تعداد پاسخ ها بسیار زیاد باشد تقریبا مدیریت آن نا ممکن می شود. بنابراین ما می توانید از منشی پیامک استفاده کنیم و به صورت خودکار و بلافاصله پیام ها را به دست شخص مورد نظر برسانیم.

نحوه کار این ماژول به این صورت است که با استفاده از شماره اختصاصی موجود در  سامانه ارسال اس ام اس, پیام های مورد نظر را از کاربر دریافت می کند. و به صورت هوشمندانه پاسخی را که از قبل تنظیم شده است را به کاربر ارسال می کند. این نوع ماژول در واقع بر روی متن حساس است و با دریافت همان متن, پاسخ مربوطه را به سرعت ارسال می کند.

 

ویژگی و مزیت پاسخگوی خودکار در سامانه پیامک

می توانید از این امکان در نمایندگی پنل اس ام اس استفاده کرده و آن را به کاربران خود نیز انتقال دهید تا علاوه بر جذب مشتری نسبت به دیگر رقبا متمایز شود. از ویژگی ها و مزیت هایی که با استفاده از این ماژول می توانید دریافت کنید به موارد زیر اشاره می کنیم:

1- ارسال پاسخ خودکار به ارسال کننده

2- امکان مشاهده اطلاعات و آمار در پنل

3- به ازای هر پاسخ می توانید پیامکی را تنظیم کنید.

4- سرعت پاسخگویی شما بسیار افزایش یافته و به صورت دسته بندی شده می باشد.

5- نیاز به تنظیم مجدد نیست و پاسخ ها به صورت رکورد در پنل ذخیره می شوند.

6- هر زمان که خواستید می توانید متن یا محتوای آن را تغییر دهید

7- هر کسی می تواند از این قابلیت استفاده کند و نیاز به داشتن شرکت یا داشتن شغل خاصی نیست.

8- و امکانات بسیار دیگر …

 

نحوه ایجاد پاسخگویی خودکار در پنل اس ام اس

حال که با ویژگی این ماژول آشنا شده اید ما به شما آموزش می دهیم تا این گزینه را فعال کنید ابتدا وارد پنلی شوید که از سایت سپیدار اس ام اس دریافت نموده اید. سپس از پنل سمت راست بر روی گزینه امکانات پیشرفته و سپس پاسخگویی خودکار را انتخاب کنید. در تصویر زیر گزینه مورد نظر را مشاهده می کنید.

پاسخگویی خودکار1 منشی پیامکی و پاسخگوی خودکار در پنل پیامک

 

سپس در صفحه ای که در سمت راست باز می شود سه گزینه شامل: جدید, ویرایش و حذف مشاهده می کنید. همانطور که مشاهده می کنید وظایف هر کدام از این دکمه ها کاملا مشخص است به عنوان مثال دکمه جدید برای ایجاد رکورد جدید, دکمه ویرایش برای ویرایش محتوا و جزئیات رکوردی که از قبل ایجاد شده و دکمه حذف هم جهت حذف رکورد می باشد. در تصویر زیر دکمه های مورد نظر را مشاهده می کنید.

 

پاسخگویی خودکار2 منشی پیامکی و پاسخگوی خودکار در پنل پیامک

 

 

اگر برای بار اول است که از این امکان استفاده می کنید برای ایجاد رکورد جدید بر روی دکمه جدید کلیک کنید. با زدن بر روی این دکمه لیستی باز می شود که در ادامه به توضیح هر کدام از فیلد های آن می پردازیم

پاسخگویی خودکار3 منشی پیامکی و پاسخگوی خودکار در پنل پیامک

حال جهت ایجاد رکورد باید فرم بالا را پر کنید در زیر به هر کدام از گزینه ها اشاره و آن را شرح می دهیم تا بتوانید به راحتی از آن استفاده کنید.

 

1- دریافت از:

در این فیلد شما باید شماره ی که می خواهید پیام های شخص گیرنده از آن دریافت شود  را مشخص کنید به عنوان مثال شخص وقتی عدد 1 را در پاسخ به پیامک شما ارسال کند توسط شماره ی موجود در این فیلد دریافت می شود. در واقع شما در این فیلد باید شماره خط اختصاصی خود را وارد کنید.

 

2- ارسال از:

در این فیلد باید مشخص کنید پیامی که به شخص ارسال می شود با کدام شماره یا پیش شماره ارسال شود. در این جا شما هم می توانید از خط اختصاصی خود استفاده کنید یا می توانید از خطوط عمومی دیگر مانند پیش شماره های 5000 , 2000 , 1000 , 3000 ارسال خود را انجام دهید.

 

3- کلمه کلیدی:

در این قسمت مشخص کنید که کاربر چه کلمه ای را ارسال کند تا جواب مورد نظر بلافاصله به صورت خودکار برای او ارسال شود. به عنوان مثال می توانید عدد “1” را وارد کنید. یا یک کلمه را مانند “ثبت نام” را وارد نمایید.

 

4- متن پیام پاسخ:

در این قسمت می توانید متن مورد نظری که در ازای پاسخ به کلمه کلیدی بالا ارسال شود را وارد نمایید. این متن به عنوان مثال می تواند جمله یا یک لینک باشد.

 

5- وضعیت

در این قسمت می توانید مشخص کنید که این رکورد فعال یا غیر فعال باشد. تا زمانی که فعال باشد کاربر با ارسال کلمه کلیدی مورد نظر متن پاسخ را دریافت می کند و در صورتی که این گزینه را غیر فعال کنید در صورت ارسال کلمه کلیدی از سمت کاربر, هیچ پیامی برای او ارسال نمی شود.

 

این امکانات در تمامی پنل های اعم از پنل پیامک تهران , رشت , گیلان و … به صورت عموی قرار داده شده است. در صورتی که بخواهید در این مورد اطلاعات بیشتری دریافت کنید می توانید جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید یا از پنل خود برای ما تیکت ارسال نمایید.

 

با خرید پنل ارسال پیامک می توانید به کسب و کار خود رونق دهید و جذب مشتری نمایید برای خرید پنل اس ام اس با شماره 09197841237 تماس بگیرید یا بر روی لینک زیر کلیک کنید

خرید پنل پیامک

نوشته‌های پیشین نوشته‌های پیشین
پست جدیدتر پست جدیدتر

پیام بگذارید

دریافت مشاوره