هزینه ارسال اس ام اس

  • خانه
  • هزینه ارسال اس ام اس

یکی از موراردی که در انتخاب پنل بسیار مهم می باشد هزینه ارسال اس ام اس بوده که هرچه هزینه ارزان تر باشد به صرفه تر بوده در نتیجه مناسب تر است. باید توجه داشته باشید که اپراتورهای مختلف با توجه به امکانات و ویژگی های خود تعرفه های مختلفی را برای ارائه خدمات ارائه می دهند. از این جهت قبل از ارسال ویژگی اپراتور های خود را مورد بررسی قرار دهید.

در حال حاضر اپراتورهای 1000 , 2000 , 3000 , 5000 و 021 خدمات ارسال پیامک انبوه را ارائه می دهند که دارای قیمت های متفاوتی می باشند. همچنین شرکت هایی مانند همراه اول, ایرانسل و رایتل نیز نرخ های مربوط به خود را دارند. می توانید تعرفه این نوع شرکت ها را در وبسایت ها خود به صورت واقعی و آنلاین مشاهده کنید.

 

قیمت ارسال اس ام اس انبوه بر اساس اپراتورها

در این جا منظور از اپراتور های پیش شماره های 1000 , 2000 , 3000 , 5000 و 021 می باشد که به آن ها خطوط اشتراکی پنل پیامک هم نیز گفته می شود. و از آن ها برای ارسال انبوه استفاده می شود. هزینه ارسال اس ام اس با توجه به نوع سامانه ای که انتخاب می کنید متفاوت است و هر چه قیمت سامانه افزایش یابد هزینه پنل نیز کاهش می یابد. گاهی برخی از شرکت ها هزینه های رایگان را پیشنهاد می دهند که چنین چیزی وجود ندارد و هزینه هایی که خیلی کم یا خیلی زیاد باشند بهتر است که انتخاب نکنید.

در سپیدار اس ام اس می توانید کسب کار خود را با هر یک از خطوط بالا تبلیغ کنید اما در نظر داشته باشید که با توجه به پلن هایی که انتخاب می کنید قیمت هر کدام از اپراتورها متفاوت است اما به صورت استاندارد در صورتی که پلن های بالاتر را خریداری کنید جهت ارسال انبوه سود بیشتری برای شما دارد. و هزینه هر اس ام اس درصدی کاهش می یابد. شما می توانید با توجه به موارد استفاده و نوع کسب کار با توجه به تعرفه یکی از آن ها را انتخاب کنید.

 

چطور تعرفه پیامک را در پنلم رو متوجه بشم؟

شاید بعد از خرید بخواهید تعرفه پیامک را در سامانه خود متوجه شوید به راحتی می توانید پس از ورود به سامانه ارسال اس ام اس در سپیدار اس ام اس از قسمت مدیریت و تنظیمات تعرفه های فعلی خود را مشاهده کنید اما معمولا در بسیاری از پنل ها در صورتی که بخواهید ارسال انبوه با تعداد بالا ارسال نمایید مبلغی را برای تخفیف در نظر گرفته می شود.  و در صورت تمایل می توانید پنل خود را پس از دریافت ارتقاء دهید که در این صورت داخل سامانه مبلغی را در جهت دریافت پنل جدید واریز کرده و پس از تایید مدیر ارتقاء می یابد. و پس از آن نرخ هر پیامک با توجه به نوع پلن انتخابی کاهش می یابد.

اگر نماینده سپیدار اس ام اس هستید نیز می توانید وارد بخش مدیریت و تنظیمات شده و برای کاربران خود تعرفه تعیین نمایید. همچنین می توانید بسته هایی را ایجاد کنید تا کاربر هر کدام از آن ها را به دلخواه انتخاب و ثبت نام کند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

 

محاسبه هزینه نهایی در ارسال پیامک

با توجه به این که در خرید پنل ارسال پیامک پلن ها هر کدام قیمتی را در ازای هر ارسال تعیین و نشان می دهند اما در واقع این قیمتی است که هر پنل ارائه می دهد اما در زمان ارسال در همه پنل ها به تعرفه های اعلام شده پیامک 9% مالیات + 10 ریال تبصره 19 مصوبه مجلس, اضافه خواهد شد بنابراین توجه داشته باشید تعرفه نهایی در داخل پنل زمانی که شارژ آنلاین را انجام داده اید واقعی می باشد.

همچنین به این نکته دقت داشته باشید پیامک فارسی و لاتین قیمت های متفاوتی دارند. و معمولا بازه قیمت از 88 ریال شروع شده و تا 264 ریال را شامل می شود این گزینه درمورد همه اپراتورها صدق می کند. تقریبا هر پیامک فارسی نیم بهای پیامک لاتیک می باشد به عنوان مثال اگر پیامک فارسی 89 ریال باشد پیامک انگلیسی آن 222 ریال است. از این رو تفاوت آن ها ضریب 2.4 دارد. برخی از اپراتور های سیاست خاص خود را دارند مثلا اپراتور 021 قیمت پیام آن گران تر از سایر می باشد اما هر دو فارسی و لاتین نرخ یکسانی دارند.

 

دریافت مشاوره