نوبت دهی با پیامک

نوبت دهی پیامکی نوبت دهی با پیامک

سیستم نوبت دهی پیامکی یک روش مناسب جهت نوبت دهی به صورت هوشمند با استفاده از موبایل یا کامپیوتر بوده که امروزه در بسیاری از مشاغل و ارگان ها بسیار کاربرد دارد. این امکان در برخی از مشاغل مانند پزشکان, وکلا, آرایشگاه ها , مشاوره و … بسیار مورد توجه قرار گرفته است. تسریع در ارائه خدمات و تسهیل راه اندازی آن سبب شده است تا مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گیرد.

با گذر زمان و پیدایش تکنولوژی شاهد تسهیل در انجام برخی از کارها بوده ایم. سیستم نوبت دهی در پنل پیامکی یکی از روش های بسیار مناسب است که با استفاده از آن می توانید در وقت خود صرفه جویی کرده یا هزینه ها را کاهش داده و همچنین در کار خود پیشرفت کنید. از این سیستم هر نوع کسب و کاری که به نوعی با نوبت دهی به مشتریان سرو کار دارد, می توانید از این ماژول پیشرفته در سپیدار اس ام اس استفاده کند.

 

مزیت استفاده از نوبت دهی با پیامک

در بالا به مزیت ها و مواردی که از سیستم نوبت دهی به دست خواهید آورد به صورت خلاصه اشاره شد از این امکانات می توانید در نمایندگی پنل اس ام اس خود استفاده کرده و جذب مشتری نمایید. اما حال میخواهیم به صورت جامع تر به مزیت هایی کاربردی این ماژول می پردازیم:

1- در دسترس بود

همانطور که می دانید استفاده از روش هایی مانند ایمیل گرچه شاید از سرعت بالایی برخودار بوده و شما در کوتاه ترین زمان می توانید پیام هایی را به صورت انبوه ارسال کنید. اما در سیستم نوبت دهی استفاده از پیامک مناسب تر است به این دلیل که امروزه گوشی تلفن همراه در دسترس افراد می باشد. و تقریبا می توان گفت پیامک توسط بسیاری از افراد خوانده خواهد شد.

 

2- قیمت مناسب و ارزان

هزینه پیامک در مقابل تماس تلفنی خیلی به صرفه است همچنین در صورت تماس تلفنی احتمال در دسترس نبودن یا عدم پاسخگویی خواهد بود اما در روش پیامکی اینطور نیست.

 

3- تسریع

شما می توانید در زمان کوتاهی به صد ها یا هزارن نفر نوبت دهید در صورتی که این کار توسط تلفن یا حضوری نیست زمان بیشتری می گیرد.

 

4- نوبت دهی اتوماتیک

به صورت اتوماتیک و در تاریخ های مختلف می توانید نوبت دهید.

 

5- محدودیت تعداد رزور در ماژول

شما می توانید در ماژول پیامکی مشخص کنید که در یک روز چه تعداد رزرو انجام شود.

 

نوبت دهی هوشمند برای چه مشاغلی مناسب است؟

شاید شما صاحب کسب و کاری هستید و این سوال برای شما ایجاد شود که آیا می توانم از این سرویس برای کسب و کار خود استفاده کنم؟

در پاسخ باید گفت که این امکان برای همه مشاغلی که از نوبت دهی استفاده می کنند نیز کاربردی است. شما با داشتن این سرویس بسیار در وقت و هزینه خود صرفه جویی کرده و همچنین مانع تردید افراد در محل کارتان خواهید شد. اما به صورت کلی می توان گفت که مشاغل زیر می توانند از این سیستم هوشمند استفاده کنند.

1- نوبت دهی برای پزشکان

2- نوبت دهی برای مشاوران

3- نوبت دهی برای دفاتر وکلا

4- نوبت دهی برای آرایشگاه ها

5- نوبت دهی برای کلینیک ها

فرقی ندارد چه پنلی را دریافت کنید این ویژگی در انواع پنل های پیامکی با پلن ویژه وجود دارد خواه پنل پیامک تهران را خریداری کنید یا هر شهر و استان دیگر را می توانید از این امکان استفاده نمایید.

نحوه راه اندازی نوبت دهی با پنل پیامک

جهت راه اندازی سیستم نوبت دهی هوشمند با استفاده از سامانه ارسال اس م اس در سپیدار اس ام اس می توانید در صورتی که کاربر سایت نیستید ابتدا ثبت نام کنید و سپس بعد از عضویت در سایت می توانید وارد پنل شوید. بعد از ورود به پنل از بین گزینه های سمت راست بر روی گزینه امکانات پیشرفته کلیک کرده و زیر گزینه نوبت دهی را انتخاب کنید. در تصویر می توانید محل گزینه ها را مشاهده کنید.

 

نوبت دهی1 نوبت دهی با پیامک

 

در صفحه ای که در سمت چپ نمایان می شود می توانید سه دکمه جدید ( جهت اضافه کردن مورد جدید ), ویرایش ( جهت ویرایش موارد ساخته شده ) و حذف ( جهت حذف موارد ساخته شده ) می باشد. حال ما می خواهیم رکورد یا گزینه جدیدی اضافه کنیم بنابراین بر روی دکمه سبز رنگ جدید کلیک می کنیم. در تصویر زیر می توانید دکمه ها را مشاهده کنید.

 

نوبت دهی2 نوبت دهی با پیامک

 

با زدن بر روی دکمه جدید لیستی باز شده که باید این لیست را به صورت کامل و با دقت پر نمایید. در زیر به شرح هر کدام از موارد می پردازیم:

 

نوبت دهی3 نوبت دهی با پیامک

 

1- عنوان

در این قسمت می توانید یک نام یا عنوان قرار دهید توجه داشته باشید این عنوان فقط جهت اطلاع شما از ارسال بوده و به مثل یک برچسب برای رکورد شما خواهد بود.

 

2- دریافت از:

در این قسمت میتوانید مشخص کنید که پیام ها از سمت کاربر با چه شماره ای دریافت شوند

 

3- ارسال از:

در این قسمت می توانید مشخص کنید که از کدام شماره پیام ها به کاربران ارسال شوند. در این قسمت می توانید با کلیک بر روی فلش کنار فیلد لیست شماره های را مشاهده و یکی از آن ها را انتخاب کنید.

 

 

4- کلید واژه:

در این قسمت می توانید مشخص کنید در صورت ارسال کلمه ای از سمت کاربر پیامی برای او ارسال شود ( فقط لیست کلماتی که داخل این کادر قرار گرفته می شوند شامل پاسخ خودکار خواهند بود )

 

5- پیام در صورت تکرار:

در این قسمت می توانید مشخص کنید در صورتی که کاربر کلمه کلیدی مورد نظر را مجددا ارسال کند چه پیامی برای او ارسال شود.

 

6- مدت ویزیت

در این بخش می توانید مشخص کنید که هر ویزیت تا چه مدت طول میکشه تا سیستم بر اساس آن زمان بندی کرده و نوبت را ارسال کند.

 

7- ساعت شروع

از این بخش ساعت شروع کار خود را مشخص کنید به عنوان مثال انتخاب عدد 9 به معنی ساعت شروع کار از ساعت 9 صبح می باشد.

 

8- ساعت پایان

با استفاده از این گزینه می توانید ساعت پایان کار خود را مشخص کنید.

 

9- پیشوند شماره نوبت

می توانید یک پیشوند برای شماره نوبت گذاری خود انتخاب کنید.

 

10- روز نوبت دهی

از این قسمت روزی که می خواهید سیستم برای آن نوبت رزور کند را مشخص کنید.

 

11- وضعیت

شامل دو گزینه می باشد با انتخاب گزینه فعال این رکورد فعال شده و شما می توانید از آن استفاده کنید. و در صورتی که غیر فعال را انتخاب کنید این رکورد غیر فعال می شود و در صورت درخواست می توانید آن را دوباره فعال نمایید.

 

با خرید پنل ارسال پیامک می توانید به کسب و کار خود رونق دهید و جذب مشتری نمایید برای خرید پنل اس ام اس با شماره 09197841237 تماس بگیرید یا بر روی لینک زیر کلیک کنید

خرید پنل پیامک

نوشته‌های پیشین نوشته‌های پیشین
پست جدیدتر پست جدیدتر

پیام بگذارید

دریافت مشاوره