نحوه برگزاری نظرسنجی پیامکی

برگزاری نظر سنجی پیامکی یک روش بسیار مناسب جهت پیشرفت در هر کسب و کاری است در این ماژول شما می توانید نظر افراد بسیار زیادی را در مدت زمان کوتاهی در مورد موضوع مورد نظر به صورت ارسال اس ام اس از سمت آن ها بدست آورید. و در نتیجه ایده های خوبی را از کاربران دریافت نموده و سبب تغییر روش یا بهبود در کسب و کار جهت بازدهی بهتر خدمات خواهید شد. در صورتی که اگر بخواهید نظر سنجی را بدون ارسال اس ام اس و به صورت دستی انجام دهید نیازمند زمان بسیاری خواهید بود همچنین نیروی انسانی و هزینه بیشتری مورد نیاز است .

در واقع پیشرفت تکنولوژی جهت ایجاد آسودگی در انجام کارها می باشد شما با استفاده از این روش نیز می توانید در در مدت زمان کمتری از طریق ماژول نظر سنجی در سیستم پنل پیامکی اطلاعات مفیدی را دریافت نمایید از این جهت در مدت کوتاهی پاسخ های مناسب را دریافت و در کسب و کار خود آن ها را پیاده سازی کنید.

نحوه برگزاری نظر سنجی با پنل پیامک

یکی دیگر از ویژگی های مناسب پنل ارسال پیامک استفاده از ماژول نظر سنجی می باشد برای این کار پس از ثبت نام و خرید پنل ارسال پیامک داخل سامانه سپیدار اس ام اس , دکمه ورود را زده و نام کاربری و پسورد خود را وارد کنید سپس وارد پنل خود خواهید شد. اس پنل سمت راست گزینه امکانات پیشرفته را انتخاب و پس از آن که زیر منو ها باز شد بر روی گزینه نظر سنجی خودکار کلیک کنید.

 

با کلیک بر روی این گزینه حال  صفحه ای در سمت چپ باز خواهد شد. در صفحه جدید از سمت چپ سه دکمه در کنار هم با عنوان حذف, ویرایش و جدید قرار داده شده اند شما بر ر روی جدید کلیک کنید.

پس از این که صفحه جدید بارگزاری شد و آن را مشاهده کردید حال نوبت به ایجاد و ساخت رکورد جدید برای شروع انجام نظرسنجی می باشد بنابراین در این جهت بر روی دکمه جدید کلیک کرده و سپس صفحه جدیدی جهت دریافت اطلاعات باز خواهد شد.

 

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید فرمی به شما نمایش داده خواهد شد که شما باید این فرم را برای ایجاد یک مورد از نظر سنجی ایجاد کنید جال از بالا موارد را برای شما شرح خواهیم داد تا به راحتی بتوانید این فرم را پر نمایید.

عنوان: در این قسمت یک عنوان را مشخص کنید این عنوان در ارسال شما نقشی نداشته و فقط برای برخوردای از یک سری اطلاعات برای خودتان است.

دریافت از: در این قسمت شما باید مشخص کنید که می خواهید از کدام خط شما پیام هایی کاربر ارسال شود یا به عنوانی خطی که می خواهید کاربر نظر خود را به آن ارسال کند در این قسمت وارد کنید.

ارسال از: همانطور که از اسم آن مشخص است در این قسمت شما باید مشخص کنید که میخواهید از کدام خط شما پیام ها به کاربران ارسال شوند.

پاسخ ها: که شامل دو مورد می باشد. مورد اول که اشاره به کلمه کلیدی دارد و شما می توانید در این قسمت کلمه کلیدی مورد نظر خود را وارد کنید تا با در صورتی که آن کلمه در محتوای پیام بود پاسخ مورد نظر ارسال شود. و مورد دوم که اشاره به عنوان پاسخ دارد همان فیلد پاسخ است که به ازای کلمه کلیدی برای کاربر ارسال می شود.

پاسخ های سیستمی: که شامل دو گزینه فعال و غیر فعال است. با فعال کردن این قسمت پاسخ های سیستمی که شما برای نظر سنجی تعیین کرده اید به صورت خودکار به کاربر ارسال می شود.

پیام نظر ثبت شده: در این قسمت می توانید همان پاسخ سیستمی را وارد کنید تا به صورت خودکار برای هر شخصی که نظر خود را ارسال می کند, فرستاده شود.

زمان شروع: در این جا می توانید زمانبندی کنید و مشخص کنید از چه زمانی ارسال انجام شود.

زمان انقضا: همچنین در این قسمت نیز می توانید مشخص کنید تا چه زمانی ارسال نظر سنجی خاتمه یابد.

وضعیت: این مورد که شامل دو گزینه فعال و غیر فعال است که با فعال کردن آن این رکورد را برای انجام خدمات آماده می کنید.

تکراری قبول شود: این مورد نیز شامل دو بخش خیر و بلی است در مواقع شما می توانید مشخص کنید که شخصی می توانید دو نظر را در پاسخ خود ارسال کند با گزینه بله این اجازه را خواهد داد و با گزینه خیر کسی نمی تواند نظر تکراری ارسال کند.

متن در صورت قبول تکراری: اگر گزینه بالا را بر روی بلی تنظیم کرده اید در این قسمت می توانید محتوایی را بنویسید تا وقتی که کاربر نظر تکراری را ارسال کرد محتوای این کادر برای او ارسال شود.

مزیت روش نظر سنجی با اس ام اس

با استفاده از این روش که در امکانات سامانه ارسال اس ام اس قرار داده شده است شما می توانید به مزیت های زیر دست یابید

1- در مدت زمان بسیار کوتاهی از نظر کاربر آگاه شوید.

2- باز هزینه بسیار مناسب می توانید این کار را انجام دهید.

3- می توانید پیام ها را به یک محدوده مورد نظر ارسال کنید و از نظرات کاربران در همان قسمت مطلع شوید.

4- با این روش شما می توانید در کار خود تغییر و تحول ایجاد کنید و با توجه به نظر کاربران بهترین روش را انتخاب کنید همچنین می توانید نیاز کاربران را بشناسید.

5- به راحتی پاسخ ها را در بخش مربوطه از پنل مشاهده کنید و همچنین برای این مورد مدت زمان مورد نظر را وارد نمایید. با دریافت هر کدام از پنل پیامک رشت , تهران , کرج …. می توانید از این امکان برخودار شوید به صورت عمومی این ویژگی در همه پنل ها قرار داد.

 

با خرید پنل ارسال پیامک می توانید به کسب و کار خود رونق دهید و جذب مشتری نمایید برای خرید پنل اس ام اس با شماره 09197841237 تماس بگیرید یا بر روی لینک زیر کلیک کنید

خرید پنل پیامک

نوشته‌های پیشین نوشته‌های پیشین
پست جدیدتر پست جدیدتر

پیام بگذارید

دریافت مشاوره