نحوه ارسال پیامک از کد پستی

ارسال پیامک کدپستی نحوه ارسال پیامک از کد پستی

یکی از موارد مهم در پنل پیامکی, ارسال پیامک از طریق کد پستی می باشد با استفاده از این مورد به راحتی می توان در محیط خاص و محدود اس ام اس خود را انتشار داده و بازدهی خوبی دریافت نمایید. با این روش پیام به محدوده اطراف محیط کار یا منطقه ای که میخواهید در آن جذب مشتری نمایید منتشر می شود.

سیستم پنل مخابرات این امکان را در خود قرار داده است تا صاحبان مشاغلی که نیاز به جذب مشتری در اطراف خود دارند از این امکان استفاده کنند. به عنوان مثال مدارس یک از گزینه هایی است که نیاز مند جذب دانش آموز در محدوده اطراف خود دارد و تبلیغات گستر برای این نوع نیز کاربردی نخواهد داشت. از دیگر مشاغل می توان به بیمه , آموزشگاه , فروشگاه , کلینیک , درمانگاه ,  آرایشگاه , خیاطی , هایپر مارکت , فروش نان , مهدکودک و … اشاره کرد. همانطور که میدانید این نوع از شغل ها با ارسال انبوه در مناطق دیگر یا شهر دیگر جذب مشتری نخواهد کرد و تبلیغات آن ها بی ثمر خواهد بود. بنابراین برای دریافت بازدهی بسیار بالا باید یک روش درست و به جا را انتخاب کنند.

 

مزایای ارسال با کد پستی

همانطور که میدانید این امکان برای بسیاری از مشاغل به صرفه و مانع از هدر رفتن بودجه خواهد شد بنابراین از این روش بسیار استقبال شده است و در حال حاضر بسیاری از افراد از این مورد در پنل خود استفاده می کنند از مزیت های ارسال پیامک به کد پستی می تواند به موارد زیر اشاره کرد:

چند روش جهت ارسال از طریق کد پستی وجود دارد که می توان ارسال از طریق نقشه , ارسال محله ای و ارسال به صورت مستقیم با وارد کردن کد پستی چند رقمی را نام برد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر درمورد امکانات پنل های برروی مقایسه پنل اس ام اس کلیک کنید

1- یکی از مهم ترین مزیت استفاده از کد پستی این است که شما با این روش می توانید به شماره های اطراف خود ارسال انبوه انجام دهید.

2- هر چه تعداد رقم های کد پستی را بیشتر وارد کنید فضا محدود تر خواهد شد. به عنوان مثال برای این که محیط محدود تر شود تعداد 5 رقم از کد پستی محل مورد نظر خود را وارد کنید. و در صورتی که می خواهید بازه محیط بیشتر شود می توانید 4 رقم از کد پستی خود را وارد کنید.

3- امکان انتخاب شماره های همراه اول به صورت جدا و شماره های ایرانسل به صورت جدا در پنل سپیدار اس ام اس ایجاد شده است. به عنوان مثال شما می توانید کد پستی خود را بر اساس شماره های همراه اول و ایرانسل فیلتر کنید این نیز یک مزیت بسیار مهم محسوب می شود که با استفاده از آن نیز می توانید به صورت محدود تر و دقیق تر به شماره های دسترسی داشته باشید در نتیجه مخاطب شما درست تر انتخاب شده و بازدهی تبلیغات افزایش می یابد.

4- امکان فیلتر کردن مرد و زن یا هر دو در ارسال با کد پستی از مزیت دیگر این روش می باشد. به عنوان مثال اگر صاحب شغلی مانند آرایشگاه زنانه باشید بنابراین این روش یک امکان مثبت بوده که بسیار مورد توجه قرار می گیرد. و می توانید از آن بهره مند شوید.

 

راهنمای مسیر ورود کد پستی در پنل

حال که با این امکان اشنا شده اید شاید نیاز باشد که از آن در پنل سیپدار اس ام اس استفاده کنید در روند کار را به صورت مرحله توضیح خواهیم داد:

1- ابتدا پنل را از سایت سپیدار اس ام اس خریداری  کرده تا به این امکان دسترسی داشته باشید. جهت انجام این کار و هدایت مسیر می توانید بر روی پنل ارسال پیامک کلیک کنید.

2- بعد از ورود به پنل آن را به تعداد پیامکی که می خواهید شارژ کنید.

3- از گزینه های سمت راست ” ارسال کد پستی ” را انتخاب کنید.

4- در سمت چپ با کلیک برروی دکمه سبز با عنوان افزودن گیرندگان صفحه ای به صورت پاپ آپ باز می شود.

5- در این صفحه ابتدا گروه شماره ای که می خواهید را انتخاب کنید همانطور که مشاهده می کنید شامل دو گزینه همراه اول و ایرانسل می باشد.

6- سپس در کادر کد پستی, کد مورد نظر مغازه, کوچه, خیابان, فروشگاه, مجتمع … را وارد کنید.

7- همانطور که می بینید در پایین کادر ها تعداد شماره هایی که در آن کد پستی وارد شده وجود دارد را نشان می دهد. که با افزایش تعداد رقم های کد پستی این شماره ها کمتر و در صورت کاهش تعداد رقم ها این تعداد این شماره ها زیاد می شود.

8- سپس در قسمت جنسیت می توانید مرد, زن یا هردو را انتخاب کنید.

9- همچنین در کادر بعدی می توانید مشخص کنید که شماره ها از کدام ردیف شروع به ارسال کنند.

10- در کادر بعدی می توانید مشخص کنید که به چه تعداد از شماره های که موجود بوده و به شما نشان داده شده است ارسال انجام شود.

 

ارسال کد پستی در استان های مختلف

اگر بخواهید به استان های مختلف در سراسر کشور با استفاده از روش کد پستی ارسال انبوه داشته باشید پنل سپیدار اس ام اس این امکان را دارد. معمولا بییشتر ارسال ها مربوط به استان های و کلان شهر هایی مانند تهران , مشهد , اصفهان , کرج , شیراز , تبریز , قم , اهواز , کرمانشاه , ارومیه , رشت , همدان , زاهدان , کرمان , یزد , اردبیل , بندر عباس , اراک می باشد. که می توانید به هر کدام از آن ها که خواستید پیغام ارسال کنید.

اما اگر کد پستی استان مورد نظر را نداشتید می توانید از روی نقشه یا انتخاب منطقه ای از طریق سامانه ارسال را انجام دهید و در صورتی که می خواهید به صورت مستقیم کد پستی را وارد کنید و آن را در دسترس ندارید می توانید از اینترنت دریافت کنید سپس در قسمت مربوطه وارد و کار خود را ادامه دهید.

 

با خرید پنل ارسال پیامک می توانید به کسب و کار خود رونق دهید و جذب مشتری نمایید برای خرید پنل اس ام اس با شماره 09197841237 تماس بگیرید یا بر روی لینک زیر کلیک کنید

خرید پنل پیامک

نوشته‌های پیشین نوشته‌های پیشین
پست جدیدتر پست جدیدتر

پیام بگذارید

دریافت مشاوره