مزایا و ویژگی ارسال پیامک انبوه

مزیت ارسال پیامک انبوه مزایا و ویژگی ارسال پیامک انبوه

بررسی مزایا و ویژگی های ارسال پیامک کوتاه شاید یکی از موارد بسیار مهم در انتخاب ارسال انبوه اس ام اس باشد. با کسب اطلاعات در این مورد می توانید به صورت جامع موارد را بررسی و بهترین انتخاب را داشته باشید. شاید به جرئت بتوان گفت یکی از بهترین روش های اطلاع رسانی از خدمات و فروش خود همین روش پیامکی بوده که از بازدهی بسیار بالایی برخوردار است.

 

ویژگی های ارسال اس ام اس

شاید در نگاه اول ارسال پیامک فقط جهت اطلاع رسانی از خدمات کسب کار باشد اما در واقع با استفاده از یک پنل با امکانات بالا و مناسب می توانید از مزیت آن بهره مند شوید امروزه بانک ها , ارگان های دولتی , خصوصی و سایت های مجازی بسیاری هستند که از این ویژگی استفاده می کنند در واقع هنوز که هنوزه پس از گذشت سالها از امکان ارسال باز هم داشتن چنین ویژگی در ارگان های مختلف جهت اطلاع رسانی از وضعیت مشتری یا خدمات خود استفاده می شود. شما با تهیه هر کدام از پنل ارسال پیامک در رشت , تهران , اصفهان و … سراسر ایران می توانید از همه امکانات برخوردار شوید.

به عنوان مثال می توان از ویژگی های ارسال پیامک انبوه یا تکی به موارد زیر اشاره کرد:

1- ارسال به بانک مشاغل

2- ارسال به مناطق بر اساس منطقه ای , کد پستی , نقشه

3- امکان برگزاری مسابقات از دیگر ویژگی خوب می باشد

4- منشی عضویت

5- ارسال تبریکات

6- نوبت دهی

7- انتقادات و پیشنهادات

8- مسابقه

9- دوره ای

10- نظیر به نظیر

البته توجه داشته باشید که این ویژگی ها را حتما باید از یک سامانه با امکانات بالا مانند سپیدار اس ام اس دریافت کنید همچنین می توانید از خدمات دریافت پیامک آن برخوردار شوید.

 

 

مزایای ارسال پیامک انبوه در سامانه پیامکی

علاوه بر مزیت های ارسال پیامک انبوه اس ام اس باید حتما از یک پنل ارسال پیامک مناسب استفاده کنید تا بهترین خدمات را دریافت نمایید. ما به شما سپیدار اس ام اس را توصیه می کنیم که هم از تعرقه مناسب برخودار بوده و هم دارای ویژگی های بسیار زیادی می باشد. داشتن بانک فعال , پشتیبانی 24 ساعته , ارتقاع در افزایش امکانات از مهم ترین مواردی است که در این سامانه انجام شده و بسیار با ارزش و مهم است.

عبور از بلک لیست یکی از مهم ترین مواردی که حتما در زمان ارسال مهم خواهد بود چرا که بیش از 60% خطوط شماره های تبلیغاتی را بسته اند بنابراین این یک مورد بسیار مثبت می باشد چرا که شما می توانید با این خصوصیت به تمامی خطوط و شماره هایی که از بانک سامانه انتخاب می کنید یا بانکی را که خود بارگذاری می کنید ارسال داشته باشید.

ارسال لینک یکی دیگر از ویژگی سامانه سپیدار اس ام اس می باشد. همانطور که می دانید امروزه تقریبا 90% از افراد دارای گوشی های هوشمند بوده که این یک فرصت بسیار خوب می باشدو همچنین بیشتر مشاغل دارای سایت و یا در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام , فیسبوک , تویتر … عضو هستند و سعی در اطلاع رسانی از خدمات خود یا فروش محصولات خود هستند از این روش شما می توانید لینک خود را در محتوای پیام قرار داده و اطلاع رسانی کنید. با این روش هم بر روی رتبه سایت شما تاثیر مثبت گذاشته می شود و هم افرادی که پیام را دریافت می کنند وارد سایت یا صفحه مورد نظر شده و از خدمات شما بهره مند می شوند.

موارد مهم در ارسال انبوه پیامک

ارسال پیامک دارای مزیت های زیادی می باشد و سبب ارتقاء در کسب کارتان می شود اما بهتر است یک سری موارد را رعایت کنید تا نتیجه ی بهتری دریافت نمایید. با استفاده از پنل ها می توانید ارسال پیامک تبلیغاتی به صورت عمده را داشته باشید. از مزیت ارسال پیامک انبوه می توان به چند مورد مهم اشاره کرد:

1- زمان ارسال:

شاید یک نکته بسیار جزئی بوده که زیاد مورد توجه واقع نشود اما همین مورد سبب شده است که بازدهی کار حتی در برخی موارد چند برابر شود شما باید توجه داشته با توجه به محتوایی که ارسال می کنید و شغل خود چه زمانی در روز بهترین زمان برای ارسال می باشد و مشتری تمایل به خرید یا دریافت خدمات می باشد. معمولا در اکثر مشاغل صبح ها قبل از ساعت 12 بهترین بازدهی را دارد.

2- محتوا

یکی از بهترین و مهم ترین قسمت همین محتوا می باشد چرا که در پیامک برای ارتباط و انتقال محتوا از متن استفاده می شود که نه صوت و تصویر در آن نیست پس باید بتوانید یک متن خوب تهیه کنید که علاوه بر جمله بندی مناسب و جدا از حس مزاحمت برای مشتری, فرد تمایل به خواندن ادامه متن و حتی تمایل به تماس با شما داشته باشد.

 

با خرید پنل ارسال پیامک می توانید به کسب و کار خود رونق دهید و جذب مشتری نمایید برای خرید پنل اس ام اس با شماره 09197841237 تماس بگیرید یا بر روی لینک زیر کلیک کنید

خرید پنل پیامک

نوشته‌های پیشین نوشته‌های پیشین
پست جدیدتر پست جدیدتر

پیام بگذارید

دریافت مشاوره