صندوق انتقاد و پیشنهاد در پنل پیامکی

enteghad صندوق انتقاد و پیشنهاد در پنل پیامکی

دریافت انتقاد و پیشنهادات یکی از روش های مورد نیاز برای ارتقاء در کسب و کار می باشد. اگر شما بخواهید در کار خود نسبت به رقبا پیشرفت بیشتری داشته باشید باید از نحوه ارائه خدمات خود اطلاع کسب کنید و طبق خواسته اکثر مشتریان فعالیت خود را انجام دهید. از این جهت می توانید از طریق پنل خود انتقادات و پینشهادات را از مشتریان دریافت نمایید.

حال فکر کنید دریافت پیشنهاد به چه صورت باید انجام شود؟ اگر بخواهید به صورت تک تک با مشتریان تماس بگیرید یا از آن ها بخواهید فرمی را پر کرده و ارسال کنند نیازمند هزینه و وقت بسیاری خواهد بود یا به دلیل سخت بودن کار برخی از مشتریان از ارسال انتقاد منصرف می شوند. بنابراین استفاده از سامانه ارسال اس ام اس یک روش مطلوب و موثر است که علاوه بر سهولت در کار می توانید از بازخورد کار خود اطلاعات موثری از تمامی مشتریان کسب نمایید.

 

ویژگی های این روش

 • شما در هر زمانی می توانید این پیام ها را با مراجعه به سامانه و قسمت مربوطه مشاهده نمایید.
 • می توانید کلمات کلیدی را در هر ارسال مشخص نموده و گزینه هایی را مشخص کنید تا کاربر گزینه مربوطه را همراه با توضیحات و دلیل ارسال نمایید.
 • انجام این روش نیازمند داشتن خط اختصاصی است البته می توانید از خط اختصاصی رایگان که بعد از خرید پنل پیامک به شما اختصاص داده می شود استفاده کنید.
 • پاسخ را می توانید از طریق گوشی خود و با خط تلفن همراه خود دریافت نمایید به این صورت که بعد از ارسال توضیحات از سمت مشتری, محتوای پیام به خط اختصاصی ارسال و از سمت پنل دریافت می شود. سپس پنل محتوا را به صورت خودکار به شماره همراه شما ارسال می کند.
 • در این روش کاربر می تواند توضیحات و علت انتقاد یا پیشنهاد خود را شرح دهد.
 • محدودیت زمانی در این روش وجود ندارد و هر زمان کاربر می تواند پیام خود را ارسال نماید.
 • کلمه کلیدی که در این قسمت وارد کرده اید حتما باید در محتوای پیام ارسالی از سمت کاربر وجود داشته باشد.
 • این قابلیت در سپیدار اس ام اس فعال بوده و می توانید از آن در پنل پیامک رشت , تهران , اصفهان و … استفاده کنید. شما در هر جای کشور که باشید می توانید از این امکانات برخودردار شوید.
 • هزینه این روش نسبت به روشهای قدیمی کمتر است.
 • در زمان کمتری می توانید اطلاعات یا محتوای مورد نظر را از کاربر دریافت نمایید.
 • این روش جهت ارتقاء کسب و کار شما بسیار موثر است و می توانید نظر کاربر را همراه با توضیحات و علت آن دریافت نمایید.

 

فعال سازی انتقادات و پیشنهادات در پنل

اگر بخواهید این امکان را در سامانه اس ام اس خود فعال نمایید. بعد از خرید پنل ارسال پیامک و فعال سازی آن وارد پنل خود شوید. از قسمت سمت راست وارد بخش امکانات پیشرفته شده و سپس صندوق انتقادات و پیشنهادات را انتخاب نمایید. با کلیک بر روی این گزینه صفحه جدید در سمت چپ ظاهر می شود. در قسمت سمت چپ صفحه بر روی دکمه جدید که به رنگ سبز است را کلیک کنید. فرمی به شکل زیر ظاهر خواهد شد:  توجه داشته باشید هر پنل مسیر خاص خود را دارد ما در اینجا در مورد پنل سپیدار اس ام اس توصیح می دهیم.

form pishnahad صندوق انتقاد و پیشنهاد در پنل پیامکی

عنوان:

در این قسمت می توانید عنوان مربوطه را وارد نمایید این عنوان به صورت اختصاص برای شما می باشد و معمولا توضیح کوتاه در مورد این ارسال خواهد بود به عنوان مثال ارسال 1000 پیامک به شماره مشتریان آرایشگاه

 

دریافت از:

در این قسمت شماره اختصاصی که با استفاده از آن باید پیام را از مشتری دریافت نمایید نوشته می شود. این خط باید از نوع اختصاصی باشد.

 

ارسال از:

در این قسمت باید شماره ای که می خواهید با استفاده از آن پیامک ارسال نمایید را مشخص کنید از این جهت متن شما با این خط ارسال می شود, این خط می تواند اختصاص یا عمومی باشد.

 

کلمات کلیدی:

در این قسمت مشخص می کنید که کلمه کلیدی در محتوای پیام شما چیست و اگر این کلمه در محتوای پیام ارسالی از سمت کاربر وجود نداشته باشد به عنوان یک پیام به صندوق ارسال نخواهد شد.

 

شماره مدیر بخش:

همانطور که گفته شد می توانید شماره تلفن همراه خود را وارد و پیام های دریافتی را در گوشی همراه مانند یک پیام دریافت نمایید. این روش از جهت سهولت و وقت بسیار به صرفه است اما دارای هزینه می باشد.

 

متن پیام پاسخ:

در این قسمت می توانید مشخص کنید که در صورت ارسال پیامک از سمت کاربر پیامی برای او در جهت تشکر ارسال شود. به عنوان مثال از این که در جهت ارتقا, کسب و کار اطلاعات خود را با ما در میان می گزارید متشکریم.

 

با خرید پنل ارسال پیامک می توانید به کسب و کار خود رونق دهید و جذب مشتری نمایید برای خرید پنل اس ام اس با شماره 09197841237 تماس بگیرید یا بر روی لینک زیر کلیک کنید

خرید پنل پیامک

نوشته‌های پیشین نوشته‌های پیشین
پست جدیدتر پست جدیدتر

پیام بگذارید

دریافت مشاوره