خط اختصاصی چیست

خط اختصاصی سامانه پیام کوتاه چیست؟

در ارسال های پیامک انبوه گاهی نیاز به دریافت پاسخ هستید در این صورت از خط اختصاصی استفاده می شود. این خط مربوط به شخص خوده شما می باشد و جهت ارسال و دریافت انبوه اس ام اس می توانید از آن استفاده کنید.

می توانید این خط را بعد از خرید پنل ارسال پیامک دریافت کنید این نوع از خط ها با پیش شماره های ۱۰۰۰, ۲۰۰۰, ۳۰۰۰, ۵۰۰۰ و ۰۲۱ آغاز می شوند و بعد شماره منحصر به فرد دیگر ایجاد می شود یا می تواند ادامه شماره همراه خود را به صورت اختصاصی سفارش و دریافت نمایید. تعداد آن ها بین ۶ تا رقم بوده که بسته به نیاز مشتری و نوع مصرف به درخواست مشتری ارائه می گردد.

 

ویژگی های خط اختصاصی

از ویژگی این نوع از خط ها می توان به اختصاصی بودن آن ها اشاره کرد در نتیجه می توانید شماره خود به صورت شخصی استفاده کرده و حتی مخاطب می تواند این شماره را در گوشی همراه خود ذخیره و در مواقع لزوم پیامک ارسال کند که شما می توانید دریافتی ها را از سامانه ارسال اس ام اس خود مشاهده کنید.

 

شاید این سوالات مطرح شوید که از چه نوع اپراتوری استفاده کنیم؟

همانطور که می دانید این خطوط از سمت مخابرات ارائه می شود و کارکرد همه آن ها به جز در موارد جزئی یکسان است مثلا یکی از مواردی که بسیار مورد توجه قرار می گیرد دریافت گزارش ارسال می باشد که در بین اپراتور های گزارش به صورت یکسان ارائه می گردد و هزینه پیام های ارسال نشده را بر می گردانند به جز اپراتور ۲۰۰۰ که هزینه پیام های ناموفق و ارسال نشده را به صورت دقیق حتی پیام هایی که در صورت خاموش بودن خط مخاطب به دست آن نرسیده به صورت کامل به پنل بر می گرداند.

سرعت بالای ارسال از اهمیت بالایی برخوردار است که اپراتور ها به جز نوع سیم کارت که گاهی با تاخیر همراه است از قابلیت سرعت بالا برخوردار می باشند. در نتیجه تمامی خطوط از فابلیت ها و مزایای یکسانی برای استفاده بهره مند هستند.

 

موارد استفاده از خطوط اختصاصی سامانه پیامک

گاهی نیاز به برگزاری مسابقات, نظر سنجی و پاسخدهی از سمت مشتریان خودمان هستیم تا کالایی را به آن ها بفروشیم یا خدماتی را ارائه دهیم و یا با ارسال عددی خدمات مشاوره را دریافت نمایند در این صورت می توانیم از این روش استفاده کنیم. این روش بسیار جامع و کاربردی بوده و در صورتی که به جا و درست از آن استفاده شود بسیار کارآمد خواهد بود.

 

تفاوت خط اختصاصی و اشتراکی

برای ارسال پیامک انبوه دو نوع خط داریم یه خط اختصاصی که برای هر پنلی منحصر به فرد بوده و تکراری نمی باشد و یه نوع خط عمومی که در پنل های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد و به صورت اشتراکی هم می توانند در زمان واحد ارسال انجام دهند.

تفاوت دیگر این نوع خط ها در قیمت آن می باشد خط های اشتراکی در پنل ها به صورت رایگان ارائه می شود و هر پنلی می تواند این خط را استفاده نمایید اما خط های اختصاصی در قیمت های مختلف و بسته به نیاز مشتری ارائه می شود.

خط های اختصاصی قابلیت دریافت پیامک از سمت مخاطبین رو دارند اما خطوط اشتراکی پنل پیامک از این قابلیت برخوردار نیستند در نتیجه نمی توانید از امکانات نظر سنجی و برگزاری مسابقات پیامکی برخوردار شوید.

 

تعرفه خرید خط اختصای پنل

همانطور که گفته شد خط ها با پیش شماره های مختلف از اپراتور های ۱۰۰۰, ۲۰۰۰, ۳۰۰۰ و ۵۰۰۰ ارائه می گردند از این رو تعرفه هر خط بسته به نوع آن متفاوت می باشد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

دریافت مشاوره