خطوط دلیور بیس چیست

deliverbase خطوط دلیور بیس چیست

دلیور بیس یا Delivery base امکانی می باشد در پنل ها که به واسطه برخی خطوط می توان از آن استفاده کرد. با به کار گیری این ویژگی هزینه ها کاهش می یابد و گزارش دقیق تری از ارسال های خود خواهید داشت. اما به صورت کلی خط دلیور بیس به خطوطی گفته می شود که به ازای ارسال پیامک هایی که به دست مخاطب رسیده باشد هزینه از پنل کسر می شود. از این جهت این خطوط بسیار محبوب و به صرفه می باشند.

فرض کنید پیام انبوه به تعداد معینی از شمارها ارسال می کنیم احتمالا برخی از این شماره ها در درسترس نبوده, خاموش یا جزو بلک لیست می باشند. از این جهت این خطوط بسیار کاربردی بوده و اگر بنا بر هر دلیلی پیغام به گوشی مخاطب نرسید هزینه به پنل بازگشت داده می شود. شما می توانید بعد از تحویل گزارش در پنل سپیدار اس ام اس, به شماره هایی که در لیست بلک هستند ارسال مجدد با استفاده از سیم کارت داشته باشید. البته با بهترین پنل اس ام اس به صورت خودکار و عادی ارسال پیامک به شماره های بلک لیست نیز حتی اگر دلیور بیس فعال نباشد, قابلیت برگشت هزینه دارد.

 

اپراتور ارائه خط دلیور بیس

در حال حاضر همه اپراتور ها این امکان را ارائه نمی دهند اما با استفاده از این خط هایی که برای این امکان وجود دارند می توان بهترین بازدهی را دریافت کرد خط 2000 نیز سالها شناخته شده و فعال است از این رو از محبوبیت خاصی برخوردار می باشد. در ابتدا اپراتور 2000 خطوط دلیوربیس را ارائه می داد اما پس از مدتی اپراتور 50001 نیز این خطوط را ارائه می دهد. اگر از پنل استفاده کرده باشید حتما متوجه شده اید ارسال هایی که با اپراتور 50001 انجام می شود قیمت ارزان تر و مناسب تری دارند به راحتی می توانید خط 50001 خود را از طریق ارسال یک تیکت به خط دلیور بیس تغییر داده تا گزارش را به صورت کامل تر دریافت نمایید.

همچنین توجه داشته باشید در صورت تبدیل خط 50001 به خط دلیوربیس هزینه ارسال پیام 15% افزایش داده میشود اما دارای مزیت هایی مانند ارائه گزارش دقیق و بازگشت هزینه در صورت عدم ارسال به هر دلیلی می باشد. حال که با مزیت های این امکان آشنا شده اید شاید بخواهید این امکان را در پنل خود ایجاد کنید همچنین می توانید بر روی خرید پنل اس ام اس کلیک کرده و از سپیدار اس ام اس پنل خود را با این خدمات دریافت نمایید.

 

 

فعال سازی خط دلیور بیس

در صورتی که پنل پیامک دارید می توانید این قابلیت را فعال نمایید تا از ویژگی ها و مزیت آن استفاده کنید. فعال سازی این خطوط در پنل اس ام اس بسیار راحت می باشد شما می توانید یک خط اختصاصی ثبت نمایید یا با مراجعه به صفحه قیمت خرید خط اختصاصی یک خط برای شخص خودتان خریداری کنید. و پس از خرید خط از پنل خود یک تیکت مبنی بر فعال سازی خط دلیور بیس ارسال نمایید پس از دریافت تایید خط شما به دلیور بیس تغییر داده می شود. البته توجه داشته باشید که یک خط اختصاصی 14 رقمی در سپیدار اس ام س برای شما به صورت رایگان در نظر گرفته شده است و شما می توانید اولین خط اختصاصی را با شماره تصادفی به صورت رایگان دریافت نمایید.

شما می توانید با دریافت پنل پیامک تهران , گیلان , اصفهان , مشهد … یا هر استان دیگری که هستید از تمامی خدمات آن استفاده کنید. تمامی ویژگی ها در هر جای کشور فعال بوده و فقط با داشتن اینترنت و دستگاه هوشمند مانند گوشی و لپ تاپ از این خدمات جهت ارتقاء شغل یا فروش محصولات خود بهره مند شوید.

 

با خرید پنل ارسال پیامک می توانید به کسب و کار خود رونق دهید و جذب مشتری نمایید برای خرید پنل اس ام اس با شماره 09197841237 تماس بگیرید یا بر روی لینک زیر کلیک کنید

خرید پنل پیامک

نوشته‌های پیشین نوشته‌های پیشین
پست جدیدتر پست جدیدتر

پیام بگذارید

دریافت مشاوره