خطوط اشتراکی در پیامک انبوه

  • خانه
  • خطوط اشتراکی در پیامک انبوه

در پنل پیامکی برای ارسال های گروهی و به صورت انبوه خطوط اشتراکی ایجاد شده است که بسته به نیاز کاربر مورد استفاده قرار می گیرند قیمت و هزینه این نوع خط ها نسبت به خط های دیگر مناسب و ارزان تر بوده که از این جهت اولین الویت را در ارسال های عمده دارند.

معمولا در همه پنل ها این خطوط وجود دارند و استفاده از آن ها رایگان بوده و نیاز به خرید خط نخواهید داشت. همچنین این امکانات در سامانه پیامکی سپیدار اس ام اس نیز ارائه می گردد که با ورود با استفاده از دمو می توانید مشاهده و اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

خطوط اشتراکی چیست؟

شاید این سوال مطرح شود که این خط ها چه فرقی باهم دارند و چرا به آنها خطوط اشتراکی می گویند؟ جواب بسیار ساده است این خط ها به صورت اشتراکی در همه پنل ها مورد استفاده قرار می گیرند و تعدادی از افراد همزمان می تواند از طریق آن ارسال داشته باشند. که تعداد و اپراتور های مختلفتی دارند. اپراتور های که این خط را ارائه می دهند عبارت اند از:

1- 1000

2- 2000

3- 3000

4- 5000

6- 021

7- SIM که فقط در برخی از نمایندگی ها مانند سپیدار اس ام اس ارائه می شود و کار آن عبور از بلک لیست می باشد.

شما با توجه به نیاز خود بعد از خرید پنل ارسال پیامک در داخل سامانه سپیدار اس ام اس می توانید هر کدام را که نیاز داشتید مورد استفاده قرار دهید همه این خط ها عمومی بوده که در جزئیات باهم تفاوت دارند. و به صورت رایگان در پنل قرار داده شده و برای ارسال آماده هستند. اما برخی از افراد جهت عدم دریافت پیامک های تبلیغاتی این خطوط را بلاک کرده اند برای عبور از این مورد از سیم کارت یا SIM استفاده می شود.

 

امکانات خط عمومی پنل پیامک

همانطور که می دانید خط عمومی دارای امکانات بی شماره جهت ارسال با سرعت بالا , امکان برگشت پیام های ارسال نشده یا دلیور بیس , رایگان بودن و انتخاب هر کدام از خط ها می باشد اما برای برگزاری مسابقات, نظر سنجی , قرعه کشی ها , منشی پیامکی , تبادل نظرات و دریافت اس ام اس باید شماره اختصاصی را خریداری کنید. اگر در این مورد سوالی دارید بهتر است مقاله خطوط اختصاصی ارسال پیامک را مطالعه نمایید.

برای هر شغلی ارسال انبوه مورد نیاز است از آنجا که افراد بیشتر وقت خود را با گوشی سپری می کنند این یک روش مقرون به صرفه با بازدهی بالا جهت ارتقاء در کسب کار و جذب مشتری می باشد. شما می توانید هر روز ارسال های مختلف داشته باشید و به سود دهی بالایی داشته باشید.

 

مزایا و معایب خطوط مشترک

از مزایا این نوع از خط ها عبارت اند از:

1- قابلیت ارسال هر نوع پیامک اطلاع رسانی و تبلیغاتی با محتوای فارسی و انگلیسی

2- امکان اتصال به وب سرویس

3- امکان گرفتن نمایندگی پنل اس ام اس

4- این خطوط در پنل ها موجود می باشد بدون نیاز به ثبت شرکت یا پرداخت هزینه ای

5- بعد از خریداری پنل این خطوط را به صورت آنی دریافت می کنید

6 – سرعت بالا در ارسال

7 – خطوط قدیمی و در ارگان های دلتی و خصوصی از آن استفاده می شود.

 

از معایب این نوع خطوط عبارت اند از:

1- اشتراکی بودن خطوط

2- عدم امکان دریافت پیامک از سمت مشتری و کاربر

3- عدم امکان تغییر سر شماره خط خدماتی

4- عدم امکان ایجاد و برگزاری مسابقات , قرعه کشی ها , منشی , نظرسنجی

5- عدم ایجاد خط به صورت سفارشی

دریافت مشاوره