تعریف همکار در سامانه پیامک

تعریف همکار سامانه پیامکی تعریف همکار در سامانه پیامک

ماژول تعریف همکار در پنل پیامکی یکی از امکاناتی است که شما با استفاده از آن می توانید دسترسی مشخصی را برای همکاران خود مشخص کنید. این امکان برای سازمان ها و شرکت ها بسیار کاربردی است. در واقع یکی از موارد ضروری برای ساماندهی و اجرای درست کارها در شرکت ها بوده و بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

حتما برای شما که صاحب کسب و کاری هستید شرایطی ایجاد شده تا بخواهید پنل پیامک خود را با دیگر اعضای کادر و پرسنل خود به اشتراک بزارید اما نمیخواهید کارمند شما به همه امکانات پنل دسترسی داشته باشد. در واقع می خواهید فقط به بخش خاص و مرتبط  به خود دسترسی داشته باشد در این صورت ما از ماژول تعریف همکار استفاده می کنیم.

 

مزیت تعریف همکار در پنل پیامکی سپیدار اس ام اس

شاید بتوان گفت یکی از مزیت های استفاده از روش ارسال پیامک از اینترنت همین مورد باشد که شما می توانید در هر جایی که هستید از این امکانات بهره مند شوید یا این که از روش هایی مانند همکار استفاده کرده و پنل خود را با رعایت یک سری از محدودیت ها در اختیار کارمندان خود قرار دهید. با توضیحاتی که در بالا گفته شد. تا حدودی با مزیت این ماژول آشنا شده اید اما به صورت کلی مزیت آن را می توان به شرح زیر بیان کرد:

  • می توانید عملکرد تک تک کارمندان را مدیریت و تحت کنترل داشته باشید یا گزارش عملکرد هر فرد را به صورت مجزا مشاهده کنید. در واقع در منوی گزارشات ارسال هر ارسال با نام کاربری خود کارمند ذخیر می شود در این صورت تشخیص عملکرد هر کدام از آن ها به راحتی امکان پذیر است.
  • برای ارسال ها همه همکاران از شارژ پنل اصلی استفاده می کنند.
  • می توانید هر کدام از قسمت ها را برای هر کدام از کارمند خود فعال کنید و بقیه قسمت ها غیر فعال می شوند.
  • همکاران نمی توانند کار مدیریت همکار دیگر را انجام دهند.
  • هر کدام از همکاران با کلمه عبور و نام کاربری خود می توانند وارد پنل شوند.

 

نکات مهم در ثبت همکار سامانه پیامکی

حال که با مزیت های این ماژول آشنا شده اید اجازه دهید کمی در مورد نکات مهم آن برای شما توضیح دهیم شما با در نظر داشتن این موارد می توانید مدیریت بهتری را ذاشته باشید. به طور کلی نکاتی که باید در ثبت همکار به آن توجه نمایید شامل موارد زیر هستند:

  • پنل پیامکی شما برای ارسال توسط همکار نیز باید شارژ داشته باشد و برای همکاران نمی توانید به صورت مجزا شارژ در نظر بگیرید. در صورت اختصاص شارژ به هر کدام از همکاران باید نمایندگی سامانه پیامک را تهیه کنید.
  • همکار نمی تواند از طریق وب سرویس پیامک ارسال کند.
  • پنلی را انتخاب کنید که قابلیت تعریف کاربر را داشته باشد.

آموزش ایجاد همکار در سامانه اس ام اس

اگر بخواهید این امکان را برای سامانه پیامکی خود فعال کنید بعد از خرید پنل اس ام اس از سپیدار اس ام اس باید مراحل زیر را دنبال کنید.

از منوهای سمت راست بر روی همکاران و سپس از لیست باز شده بر روی همکاران کلیک کنید.

همکار پیامکی تعریف همکار در سامانه پیامک

 

سپس در سمت چپ سه دکمه شامل جدید ” جهت ایجاد رکورد جدید ” , ویرایش ” جهت ویرایش رکورد ایجاد شده ” , حذف ” جهت حذف رکورد ایجاد شده ”

همکار پیامکی2 تعریف همکار در سامانه پیامک

 

ما در این قسمت دکمه جدید را جهت ایجاد رکورد و همکار جدید کلیک می کنیم و سپس لیستی به شکل زیر نمایش داده می شود

 

همکار پیامکی3 تعریف همکار در سامانه پیامک

 

هر کدام از موارد بالا را در زیر شرح می دهیم:

نام کاربردی: در این قسمت باید نام کاربری را که می خواهید به عنوان کاربر جدید اضافه کنید را وارد نمایید. این نام به دلخواه بوده

رمز عبور: در این قسمت برای نام کاربری خود یک رمز عبور در نظر بگیرید.

تکرار رمز عبور: در این قسمت رمز عبور وارد شده را دوباره تکرار کنید.

مواردی که به صورت لیست شده در پایین کادر مشاهده می کنید در واقع تعیین سطح دسترسی به همکار می باشد و شما می توانید با کلیک بر روی هر گزینه زیر گزینه های آن را مشاهده و با تیک دار کردن آن برای همکار جدید فعال نمایید.

نوشته‌های پیشین نوشته‌های پیشین
پست جدیدتر پست جدیدتر

پیام بگذارید

دریافت مشاوره