تاثیر بازاریابی پیامکی در جذب مشتری

bazaryabi تاثیر بازاریابی پیامکی در جذب مشتری

بازاریابی پیامکی, اس ام اس مارکتینگ ( SMS MARKETING ) یا تبلیغات پیامکی یک روش مناسب جهت بازاریابی و جذب مشتری در هر زمینه شغلی یا اطلاع رسانی در مورد جشنواره ها , تخفیفات , رویداد ها … می باشد که با کمترین هزینه و در کوتاه زمان شما می توانید پیام های خود را به دست مخاطب مورد نظر خود برسانید. و مشتریان جدیدی را به دست آورده یا اطلاع رسانی کنید.

با پیشرفت تکنولوژی و مدرن شدن روش های ارتباطی, راه های زیادی برای جذب مشتری وجود دارد. استفاده از اس ام اس مارکتینگ یکی از این روش ها بوده که بسیار کاربردی و با بازدهی بسیار بالا می باشد. با توجه به این که در حال حاضر استفاده از تلفن همراه بسیار رایج است, استفاده از این روش مدرن می تواند در پیشرفت کسب و کارتان بسیار کمک کند. شما می توانید پیام های خود را به روش های متفاوت و با محتوای متفاوت اعم از تبلیغاتی , اطلاع رسانی , فروش , پیشنهادی و …. را با کمترین هزینه و سریع ترین زمان به دست مخاطب هدف خود برسانید.

 

مزیت استفاده از بازاریابی پیامکی

امروزه می توان گفت همه ما به همراه خود یک گوشی تلفن همراه داریم. تقریبا همیشه از آن استفاده کرده و یار همیگشی ما می باشد. به وسیله تلفن همراه حتی در دورترین فاصله ها هم می توانیم باهم در ارتباط باشیم, پیام ارسال کنیم یا در هر زمان که خواستیم از خود عکس بگیریم, آلارم آن را تنظیم کنیم به طوری اگه تا 24 ساعت تلفن همراه خود را نداشته باشیم زندگی ما مختلف می شود. حال ما به عنوان صاحب کسب و کار می توانیم از این فرصت استفاده کنیم تا بتوانیم در کسب و کار خود از طریق سامانه ارسال اس ام اس مخاطب هدف را حذب نماییم. از مزیت های این روش می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1- هیچ رسانه ای به اندازه پیامک قدرتمند نیست

اگر کمی تحقیق کنید به راحتی می توان متوحه شد که تبلیغات پیامکی بهترین نوع تبلیغات بوده که پیام شما می تواند به راحتی به دست شخص مورد نظر برسد. به عنوان مثال تبلیغاتی در تلویزیون انجام می شود از دید افرادی که بیرون از منزل هستند نیز خارج است و همچنین تبلیغاتی که در فضای بیرون مانند بیلبورد ها انجام می شود نیز توسط افرادی که در منزل هستند مشاهده نخواهند شد. حال در این روش شخص به راحتی می تواند پیام شما را دریافت و کسب اطلاع نماید.

 

2- گسترده گی بازده ارسال

در این روش شما می توانید به افراد مختلف در بازه سنی , مشاغل , مناطق مورد نظر خود ارسال کنید در این صورت بازه ارسالی شما محدود تر خواهد شد اما بازدهی پیامک به دلیل هدفمند بودن آن بسیار بالا خواهد بود همچنین امکاناتی که یک پنل ارسال پیامک استاندارد دارد شامل ارسال از کدپستی, نقشه, دکل, مناطق, مشاغل و … بوده که شما بعد از خرید پنل ارسال پیامک می توانید به هر روشی که خواستید شروع به ارسال و جذب مشتری یا اطلاع رسانی نمایید.

 

3- ارسال محتوای لینک دار همراه شماره تماس

این مورد بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و یک مزیت بسیار عالی است از این جهت که شما می توانید در محتوای پیام خود شماره تماس یا لینک سایت, شبکه اجتماعی خود را قرار دهید تا کاربر بعد از مطالعه متن شما می توانند با شما تماس گرفته یا از آنجایی که تقریبا همه گوشی ها در حال حاضر هوشمند هستند, بر روی لینک ارسالی شما کلیک و وارد سایت یا پیج شما شوند. در این صورت می توانند نمونه کارهای شما را مشاهده و اطلاعات بیشتری را در مورد شما کسب کنند. همچنین سبب افزایش ترافیک سایت یا جذب فالور در شبکه های مجازی می شود که بسیار مفید و سودمند است.

 

4- سرعت انتشار پیام و هزینه مناسب

سرعت انتشار و اطلاع رسانی در کسب و کارها بسیار مهم می باشد و در واقع در صورتی هر چه سرعت بیشتر باشد بازدهی بهتر و تعداد بیشتری را می توانید تحت پوشش خود بگیرید همچنین قیمت مناسب در مقابل تعداد ارسال ها بسیار مورد توجه است و نسبت به هر نوع تبلیغاتی دیگری می توانید بازدهی خیلی بهتری را با قیمت بسیار مناسب دریافت نمایید.

 

5- امکانات گسترده

با استفاده از پنل پیامکی شما می توانید به امکاناتی نظیر برگزاری مسابقات پیامکی, منشی تلنفی, نظر سنجی, تبریکات, اقساط, هدایا, نوبت دهی, سیستم ایمیل … دسترسی داشته باشید. و به روش های مختلف از این امکانات استفاده نمایید.

 

انواع روش ها در بازاریابی با پیامک

1- ارسال پیام تبلیغاتی به صورت انبوه

در این روش شما پیام های خود را به صورت انبوه به گروهی از بانک شماره های داخل پنل ارسال می کنید. در نتیجه به این دلیل که ارسال شما به صورت سراسری است به نسبت کسب و کارتان شاید بازدهی کمتری به دست آورید. بنابراین در صورتی که مطمئن هستید محصول, خدمات یا محتوای شما مناسب همه افراد هست از این روش استفاده کنید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد ارسال پیامک تبلیغاتی کلیک کنید.

 

2- ارسال به صورت هدفمند

در این روش شما پیام ها خود را به صورت هدفمند به مخاطب خاص خود ارسال می کنید. حال این مخاطبین می توانند گروه خاصی از مشاغل, منطقه خاصی از یک استان, یک رده سنی و مخاطبین شما در خبرنامه باشند. بازدهی پیامک در این روش بالاتر است از این جهت که شما مخاطب خود را مشخص و به آن ها پیام ارسال کرده اید. و درصد بسیار بالایی از آن ها مشتری شما خواهند شد.

 

با خرید پنل ارسال پیامک می توانید به کسب و کار خود رونق دهید و جذب مشتری نمایید برای خرید پنل اس ام اس با شماره 09197841237 تماس بگیرید یا بر روی لینک زیر کلیک کنید

خرید پنل پیامک

نوشته‌های پیشین نوشته‌های پیشین
پست جدیدتر پست جدیدتر

پیام بگذارید

دریافت مشاوره