برگزاری مسابقه پیامکی با پنل پیامک

امروزه از روش های متفاوتی برای جذب مشتری استفاده می شود برگزاری مسابقه پیامکی یک روش مناسب جهت ایجاد حس اعتماد و هیجان در مشتری می باشد شما با پنل خود می توانید مسابقه پیامکی را برگزاری کرده و بدون حضور مشتری اطلاعات مورد نیاز را دریافت کنید. در واقع جلب مشتری در بسیاری از صنایع و شرکت ها به صورت رقابت تنگاتنگ وجود دارد با این کار شما مشتریان را تشویق به خرید کنید. شما با اجرای این روش یک تنوع در کار خود ایجاد کرده و مشتریان را ترغیب به دنبال کردن خود می کنید.

در ماژول مسابقه پیامکی شما می توانید مشخص کنید تا اگر مخاطب کد یا گزینه خاصی ” جواب مسابقه ” را اراسال کرد به صورت خود کار پیامکی را که از پیش تعیین کرده اید ” پاسخ صحیح بود ” برای مخاطب ارسال شود البته انجام این کار با خط اختصاصی ” جهت دریافت پیام ” صورت می گیرد و شما می توانید به صورت دقیق جزئیات آن را از سامانه ارسال اس ام اس تنظیم کنید.

 

مزیت مسابقه پیامکی

با وجود این که بسیاری از شرکت ها از این روش استفاده نمی کنند و این روش را خیلی جزئی می دانند اما برای شرکت ها و صنایع بزرگ اجرای مسابقه یک روش بسیار مهم و اساسی جهت جذب مشتری می باشد با این روش بیشتر در دید افراد قرار گرفته و به کسب و کار خود رونق می دهند در ادامه به چند نمونه از مزیت هایی این روش اشاره می کنیم:

1- استفاده از مسابقه شرکت یا برند شما را نسب به دیگر رقبا متمایز می کند.

2- با این روش شما بیشتر در دید کاربر قرار می گیرد.

3- بازدهی و دادن جایزه از سمت شما سبب می شود مشتریان شما را به دیگران نیز معرفی کنند.

4- سبب ایجاد حس هیجان و انگیز در مشتریان شما می شود.

5- شما ترغیب به تولید محصول جدید یا ارائه خدمات جدید می شوید.

6- مشتری با روال کاری شما آشنا می شود.

7- به صورت کامل می توانید تنظیم پاسخ دهی خود کار را از پنل خود انجام دهید. شما با تهیه هر کدام از پنل پیامک تهران , رشت , گیلان و … می توانید به این امکانات دسترسی داشته باشید در واقع در همه پنل ها به صورت عمومی این ویژه قرار داده شده است.

 

نحوه برگزاری مسابقه پیامکی از سامانه اس ام اس

حال که با این روش آشنا شده اید شاید بخواهید آن را برای کسب و کار خود انجام دهید ما در سپیدار اس ام اس به شما کمک می کنیم که چطور از پنل بتوانید یک مسابقه اس ام اسی اجرا کنید. توجه نمایید این روش مربوط به سامانه سپیدار اس ام اس است و شما بعد از خرید پنل ارسال پیامک می توانید وارد سامانه شده و شروع به انجام مراحل زیر نمایید.

1- بعد از دریافت نام کاربری و پسورد حال وارد سامانه خود در سپیدار اس ام اس شوید.

2- از پنل سمت راست بر روی گزینه ” امکانات پیشرفته ” و سپس ” مسابقه ” کلیک کنید.

 

3- صفحه ای در سمت چپ ظاهر می شود اگر بار اول است که می خواهید از این امکان استفاده کنید بر روی گزینه جدید کلیک کنید.

 

4- یک فرم شبه شکل زیر برای شما ظاهر می شود در زیر به شرح هر کدام از گزینه های آن می پردازیم:

 

عنوان:

در این قسمت می توانید یک عنوان مشخص کنید البته توضیحاتی که وارد این فیلد می کنید در نحوه ارسال و تنظیمات نقشی ندارند و فقط جهت اطلاع شما از ارسال ها می باشند در واقع عنوان مانند برچسب جهت اطلاع شما است.

 

دریافت از:

در این قسمت می توانید مشخص کنید در صورت پاسخ دهی از سمت کاربر با چه شماره ای برای شما ارسال شود.

 

ارسال از:

در این قسمت می توانید مشخص کنید که پیام های ارسالی یا محتوای متن مسابقه با چه شماره ای برای مخاطب ارسال شود. می توانید سیم کارت, خطوط عمومی یا اختصاصی را انتخاب کنید.

 

پاسخ ها:

در این قسمت که شامل دو فیلد ” کلمه کلیدی ” و ” عنوان پاسخ ” می باشد و شما می توانید مشخص کنید در مقابل ارسال محتوا توسط کاربر چه پیامی برای او ارسال شود. اگر توجه کنید مشاهد خواهید کرد در کنار کلمه پاسخ ها علامت + وجود دارد با کلیک بر روی این علامت می توانید به تعداد زیادی کلمه کلید و عنوان پاسخ تعیین کنید. با استفاده از این روش می توانید تعداد زیادی از پاسخ های را برای هر پیام ارسالی کاربر مشخص نمایید.

 

پاسخ های سیستمی:

شامل دو گزینه ” فعال ” و ” غیر فعال ” می باشند و شما با انتخاب گزینه فعال تعیین می کنید تا پاسخ های خودکاری که در بالا مشخص کرده اید برای کاربر ارسال شود. و با انتخاب غیر فعال این مورد غیر فعال شده و پاسخی ارسال نخواهد شد.

 

پیام نظر ثبت شده:

 

زمان پایان:

در این قسمت می توانید مشخص کنید تا چه مدت امکان دریافت پاسخ به مسابقه از سمت کاربر وجود دارد.

 

وضعیت:

 

متن در صورت ارسال دوباره:

در این قسمت می توانید مشخص کنید در صورتی که کاربر دوبار یک متنی را ارسال کرد چه پیامی برای او ارسال شود.

 

با خرید پنل ارسال پیامک می توانید به کسب و کار خود رونق دهید و جذب مشتری نمایید برای خرید پنل اس ام اس با شماره 09197841237 تماس بگیرید یا بر روی لینک زیر کلیک کنید

خرید پنل پیامک

نوشته‌های پیشین نوشته‌های پیشین
پست جدیدتر پست جدیدتر

پیام بگذارید

دریافت مشاوره