انتخاب متن مناسب برای پیامک

انتخاب متن مناسب انتخاب متن مناسب برای پیامک

متن پیامک ارسال شده یکی از موارد مهم در ارسال می باشد. نکات بسیاری جزئی و مهم در متن پیام قرار گرفته است که با رعایت آن ها می توانید نتایج بسیار خوبی را دریافت نمایید. این که چطور می توان متن را خوب و مناسب طراحی کرد بستگی به نوع کسب و کار خودتان دارد. نمی توان یک متن واحد را برای همه کسب و کار ها مورد استفاده قرار داد. بهتر است خودتان در این زمینه دست به کار شوید چون کسی به غیر خودتان مسلط به شغل و نحوه اجرای خدمات شما نیست بنابراین تسلط شما سبب می شود بهترین انتخاب را داشته باشید.

باید توجه داشته باشید که اگر می خواهید طول متن شما به اندازه یک پیامک باشد تنها مجاز به استفاده از 70 کارکتر در پیامک فارسی و 150 کارکتر در پیامک انگلیسی می باشید. در صورتی که متن پیامک را اصولی و درست انتخاب نمایید دریافت کننده را ترغیب به خواندن می کند بهترین و مهم ترین قسمت یک متن پیامک مربوط به خط اول آن است بنابراین می توانید در خط اول یک عبارت مهم و جذاب را قرار دهید تا دریافت کننده را جذب نمایید.

 

هنر انتخاب متن پیامک در هر کسب و کار

مهم است که در یک پیامک شما بتوانید از کلماتی استفاده کنید تا برای دریافت کننده جذاب باشد. در هر کسب و کاری انتخاب متن توسط مدیر بهترین روش است. داشتن سالها سابقه کاری و تعامل زیاد با مشتریان در عرصه خود سبب می شود صاحب کسب و کار متن درست را طراحی کند. در واقع مدیر یک کسب کار مشتریان خود را بیشتر درک کرده و بهتر متوجه می شود که مشتریان از چه نوع خدماتی و چه موضوعاتی بیشتر استقبال می کنند. ا زاین رو می تواند از آن ها در متن پیام استفاده کند. همچنین می توانید از یک فرد متخصص هم کمک بگیرد. یا می توانید متن هایی را که بنظر شما جذاب هستند را به صورت لیست زیر یکدیگر قرار داده سپس از بین آنها یکی را انتهاب نمایید.

انتخاب متن مناسب یک هنر است زیرا در بسیاری از موارد مشاهده شده با کمی تغییر در متن شاهد حذب مشتری به تعداد دو برابر شده اید شاید با این مقایسه می توان قدرت کلمات را بیشتر درک کرد. می توانید در ابتدای متن از کلماتی مانند تخفیف ویژه, فروش ویژه, بهترین , ارزان , ناب , اعتماد … استفاده کنید. وجود کلمات مثبت در محتوا سبب جذب اکثر افراد خواهد شد پس آن ها را در ابتدای متن خود به کارببرید. همچنین می توانید در متن پیامک خود از اسم شهر یا منطقه هم نیز استفاده کنید به عنوان مثال اگر شما پنل پیامک تهران را در سپیدار اس ا م اس خریداری کرده باشید می توانید در آن پیامک خود را به گروه مشاغل در مناطق و محلات مختلف تهران ارسال کنید از این رو بهتر است برای ارسال در هر محله از اسم همان محله نیز در متن پیامک استفاده نمایید. در پنل خود می توانید شماره های محلات هر استان را به صورت تفکیک شده داشته باشید. با پنل پیامکی شما می توانید پنل پیامک رشت, مشهد, اصفهان, گیلان, تهران و … داشته باشید.

 

نمونه متن تبلیغاتی برای جذب مشتری

برای آگاهی بیشتر و داشتن ذهنیت بهتر از نحوه استفاده کلمات می توانید به نمونه هایی از متن های تبلیغاتی توجه نمایید. برخی از شعار ها یا متن های کوتاه بسیار ترغیب کننده هستند به کاربردن برخی از کلمات در ارسال پیامک تبلیغاتی می تواند اثر بخشی بیش از یک صفحه از کلمات را داشته باشد. از جملات کلیدی در تبلیغات استفاده کنید جملاتی که در کسب کار شما موثر هستند و برای مشتریان جذاب می باشند از کلمات مهم می توان موارد تخفیف عیدانه, یادآوری, قرعه کشی, افتتاحیه, جلب مشتری, اطلاع رسانی و … نام برد. در زیر به نمونه ای از این شعار ها اشاره می کنیم:

 

متن افتتاحیه مغازه پوشاک

از مدت ها پیش به فکر بوتیک مناسب با قیمت ارزان بودم حالا شما رو به بوتیک خودم دعوت می کنم شماره تماس 00000000000

یه بوتیک جدید افتتاح شده پر از لباس های شیک و زیبا مناسب شما با قیمت مناسب شماره تماس 00000000000

میخوای تو کلکسیونت از بهترین لباس ها استفاده کنی به بوتیک ما یه سری بزن شماره تماس 00000000000

افتتاح با فروش فوق العاده انواع پوشاک اسپورت خانم ها و آقایان فقط به مدت محدود شماره تماس 00000000000

همونی که میخواستی افتتاح شد انواع لباس زنانه و مردانه با فیمت مناسب بهترین ها را از ما بخواهید شماره تماس 00000000000

یه سوپرایز ویژه برای تو که شیک پوشی شماره تماس 00000000000

 

متن تبلیغاتی برای فروشگاه

از خریدات لذت ببر با فروشگاه … شماره تماس 00000000000

یک فروشگاه محبوب پر از چیز های خواستی در ….. شماره تماس 00000000000

همه چیز در یک جا رو داشته باش با فروشگاه … شماره تماس 00000000000

 

شعار تبلیغاتی رستوران

متفاوت مزش کن در رستوران … شماره تماس 00000000000

طعم ها اینجا یه چیز دیگست در رستوران … شماره تماس 00000000000

یه جا دنچ بهترین غذا ها با بهترین های زندگیت … شماره تماس 00000000000

 

نمونه شعارهای تبلیغاتی جالب

تقریبا می توان گفت این شعار ها خاص هر شرکت یا برند بوده از این رو استفاده از این شعار ها می تواند در یک جمله هدف کاری شما را مشخص کند در زیر به چند نمونه از این شعار ها می پردازیم:

 • مک دونالد: من عاشقش هستم
 • ساب وی ( Subway ): تازه بخورید
 • اسکیتلز: رنگین کمان را مزه کن
 • حان لویس: هیچ گاه آگاهانه ارزان فروشی نمی شود
 • نایک: فقط انجامش بده
 • اپل: متفاوت فکر کن
 • فولکس واگن: کوچک فکر کن
 • پورشه: جایگزینی نیست
 • مارک اند اسپنسر: حق همیشه و کاملا با مشتری است
 • سونی: باورش کن
 • آی مکس: بزرگ فکر کن
 • پلی استیشن: در دنیای خود زندگی کنید, در دنیای ما بازکی کنید
 • کوکاکولا: درب قوطی را باز کن تا سرحال شی
 • تگ هیور: موفقیت, یک بازی ذهنی است
 • آدیداس: غیر ممکن وجود نداره
 • لورئال قدیمی: چون من ارزشش را دارم.
 • لورئال جدید: چون شما ارزشش را دارید.
 • صابون پیرس: آماده شوید تا با بانوی زیبایی تبدیل شوید.

 

با خرید پنل ارسال پیامک می توانید به کسب و کار خود رونق دهید و جذب مشتری نمایید برای خرید پنل اس ام اس با شماره 09197841237 تماس بگیرید یا بر روی لینک زیر کلیک کنید

خرید پنل پیامک

نوشته‌های پیشین نوشته‌های پیشین
پست جدیدتر پست جدیدتر

پیام بگذارید

دریافت مشاوره