از ویژگی های پنل پیامکی چیست؟

امکانات و ویژگی های پنل تقریبا منحصر بوده و از این رو می توانید با توجه به نیاز خود بررسی ها را انجام داده و بهترین انتخاب را داشته باشید. در این رابطه می توانید با ما تماس گرفته و به صورت تلفنی مشاوره دریافت کنید ما بهترین ها را به شما توصیه می کنیم.

از ان جا که امکانات هر سامانه پیامکی مهم و خاص می باشد قبل از خرید حتما وارد دموی آن شده و به درستی اطلاعات را دریافت و یا گزینه های در دسترس را مشاهده کنید. چرا که بعدا امکان تغییر امکانات وجود ندارد بنابراین جزئیات را بررسی کنید بانک شماره ها و امکاناتی مانند برگزاری مسابقات, قرعه کشی ها و خطوط ارسال در صورتی که برای کسب کار شما مهم هستند در مورد آن اطلاعات دریافت کنید.

 

امکانات پنل پیامکی خوب و مناسب

یک سامانه ارسال اس م اس خوب دارای ویژگی های مناسب می باشد. از امکانات پنل پیامکی سپیدار اس ام اس می توان به وارد زیر اشاره کرد:

1- ارسال پیش شماره 1000 , 3000 , 5000

2- ارسال از سیم کارت برای شمار های بلک لیست

3- امکان دلیور بیس و دریافت گزارش ارسال

4- زمانبندی , قرعه کشی , منشی تلفنی , نظر سنجی از امکانات می باشد

5- امکان ارسال از انتخاب مناطق , مشاغل , کد پستی , نقشه , دکل مخابراتی به صورت مجزا

6- ارسال ایمیل انبوه

7- استفاده از ارسال پیامک صوتی روشی مناسب جهت ارسال پیام ها به صورت صوتی و ارسال صدای ضبط شده با متن دلخواه به مشتریان

8- ارسال سریع

9- تیکت پشتیانی 24 ساعته

10- بانک شماره های فعال و به روز

11- کار با سامانه آسان و راحت می باشد

12- امکان ارسال لینک

13- ارسال با خط تلفن ثابت

14- قرار دادن خط تلفن همراه به عنوان شماره ارسالی

15- امکان فیلتر با پیش شماره

16- امکان تفکیک سن , جنسیت

17- ارسال نظیر به نظیر

18- زماندار برای مناسبت های ویژه

19- امکان گرفتن نمایندگی و کسب درآمد

 

می توانید مواردی که برای شما مهم است رو بررسی کنید و در هر مرحله در صورت وجود سوال با ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت نمایید.

 

تعرفه ارسال پیام

هر پیامکی که از طریق سامانه ارسال می شود دارای هزینه ای می باشد که بسته به نوع پنل و نوع خط این قیمت نیز متغییر است, خطوطی که با پیش شماره 1000 و 3000 شروع میشوند هزینه بیشتری دریافت می کنند و از بین خط ها بهترین و به صرفه ترین خط 5000 می باشد که داری تعرفه ارزان تری بوده و مناسب است.

 

همانطور که می دانید سامانه ها به چند دسته پایه , شرکتی , تجاری و نمایندگی تقسم شده انده که هرچه سطح بالاتر می رود هزینه پنل افزایش و در مقابل هزینه هر ارسال کاهش می یابد.جهت اطلاع از خرید پنل ارسال پیامک کلیک کنید.

 

بانک شماره ها در استان های کشور

پنل مخابرات آماده ارسال پیام از طریق پنل پیامک تهران , گیلان, اصفهان, شیراز … به صورت انبوه با دارا بودن میلیون ها بانک شماره فعال در تمام استان ها و نقاط کشور می باشد و نیازی به خریداری بانک نبوده این شماره ها داخل سامانه ذخیره شده اند و هر چند وقت یکبار به روز رسانی می شوند و شما می توانید به تعداد نا محدود sms بفرستید. همچنین می توانید اگه خود نیز دارای بانک هستید فایل مربوطه را بارگزاری کنید. یا از دفترچه تلفن جهت اضافه کردن بانک خود استفاده نمایید. و از امکانات آن بهره مند شوید.

پبشنهاد می شود با استفاده از دمو به صورت رایگان وارد سامانه شده و تعداد شماره های هر منطقه یا استان را مشاهده و بررسی کنید گزینه ارسال را از سمت راست انتخاب کنید سپس در صفحه سمت چپ از طریق دکمه افزودن گیرندگان محل مورد نظر را انتخاب و تعدا شماره ها را در زیر کارد مشاهده کنید.

 

با خرید پنل ارسال پیامک می توانید به کسب و کار خود رونق دهید و جذب مشتری نمایید برای خرید پنل اس ام اس با شماره 09197841237 تماس بگیرید یا بر روی لینک زیر کلیک کنید

خرید پنل پیامک

نوشته‌های پیشین نوشته‌های پیشین
پست جدیدتر پست جدیدتر

پیام بگذارید

دریافت مشاوره