ارسال پیامک تبریکات , یادآوری و اخطاریه

ارسال خودکار پیامک تبریکات ارسال پیامک تبریکات , یادآوری و اخطاریه

شاید در ابتدا خیلی معمولی و جزئی باشد اما راه اندازی سیستم ارسال پیامک تبریکات و یادآوری به صورت خودکار می تواند سبب خوشحالی مخاطب شما شود همین موارد به ظاهر جزئی می تواند شما را نسبت به بقیه متمایز کند این که نشان دهید که مشتری چقدر برای شما مهم است, جایگاه شما را از نظر مشتری ارتقاء می دهد. همچنین می توانید از پیام هایی نظیر تبریک جشن تولد, تاسیس شرکت, بازگشایی فروشگاه یا مغازه و … در این ماژول استفاده کنید اما به صورت مرسوم جهت انواع تبریکات تولد و اخطاریه از آن استفاده می شود.

استفاده از سامانه ارسال اس ام اس به این صورت می تواند بسیار کاربردی باشد شما می توانید با راه اندازی سیستم یادآوری مشتریان خود را نسبت به خود صمیمی تر نشان داده و از این رو حس خوبی را در مخاطب خود ایجاد کنید. شاید این مورد یکی از بهترین روش های نشان دهنده اهمیت مشتریان از نظر شما باشد. در ادامه قصد داریم کمی در این مورد بیشتر صحبت کنیم این که چرا از این سیستم باید استفاده کنیم و چگونه این سیستم را راه اندازه کنیم در این جا هدف ما آموزش به ارتقاء انواع کسب و کارهایی است که می خواهند در کار خود موفق شوند.

 

تبریک تولد با اس ام اس روشی جهت جذب مشتری

در واقع استفاده از این روش یکی از موارد در جذب مشتری می باشد خودتان را جای مشتری قرار دهید اگر در بهترین روز یا در روزهای مهم زندگیتان, پیام های تبریک دریافت نمایید چقدر تاثیر آن بیشتر خواهد بود و برای شما از ارزش بالایی برخوردار است؟ با این روش شما می توانید به صورت خلاصه از موارد زیر بهره مند شوید:

1- سبب ایجاد صمیمیت

استفاده از این ماژول یک فرصت جهت ایجاد رابطه صمیمی و دوستانه بین شما و مشتری خواهد بود. می توانید روزهای مهم و خوش مشتری را با استفاده از اس ام اس به او تبریک گفته و خاطرات خوبی را از خود به یادگار بگذارید.

 

2- ایجاد اعتماد نسبت به شما

در نگاه اول یک تبریک شاید زیاد مهم نبوده و کاملا عادی است اما همین امر سبب افزایش اعتماد بین شما و مشتریان می شود. به این کار شما در واقع به مشتری نشان می دهد که در روز تولد او به فکرش بوده اید و این امر برای بسیاری از مخاطبان بسیار خوشایند است.

 

3- ارتقاء جایگاه شما در ذهن مشتری نسبت به دیگر رقبا

فکرش را کنید مشتری اولین پیام را از سمت شما دریافت کند در این صورت به میزان قابل توجه ای در ذهن مشتری خواهد ماند. و این امر سبب می شود در ذهن مشتری جایگاه ویژه ای داشته باشید. می توانید همین حالا با خرید پنل ارسال پیامک از سپیدار اس ام اس این مورد را در کسب و کار خود امتحان کنید و در صورتی که متن مناسب را در زمان مناسب ارسال کنید از بازدهی آن شگفت زده شوید.

 

بهترین متن مناسب تبریک پیامکی

قبل از آماده کردن متن باید به این مورد توجه کنید که در چه مناسبت هایی نیاز است تا پیام ها را ارسال کنید در زیر به چند نمونه از این مناسبت هایی که می توانید در آن زمان متن های مورد نظر را بفرستید اشاره شده است که عبارت اند از:

1- تبریک روز تولد

2- تبریک ایام مشخص شده در تقویم

3- یاد آوری صورتحساب ها

4- یاد آوری تمدید سرویس ها

5- یادآوری موارد برنامه ریزی شد

در اینجا ما به چند نمونه از متن هایی که می توانید از آن استفاده کنید اشاره کرده ایم که عبارت اند از:

اقای افشین محمدی عزیز سالروز میلاد شما مبارک در این راستان هدیه ای شامل 30 درصد تخفیف خرید از محصولات ما برای شما در نظر گرفته شده است.

ولادت میلاد با سعادت … بر شما مبارک

یاد آوری پرداخت صورتحساب بیمه/قبض/وام بانک … در تاریخ …

با سلام مشترک گرامی جهت تمدید سرویس … لطفا اقدام نمایید.

 

ساعت ارسال پیام های تبریکات , اخطاریه و اقساط

شما این امکان را دارید که ساعات ارسال پیام ها را زمانبندی کنید به عنوان مثال برای تبرک تولد بهتر است در ساعات اوایل صبح پیام را بفرستید. یا جهت تمدید سرویس می توانید ساعت را برای ظهر زمانبندی کنید. بنابراین بهتر است قبل از انجام هر کاری نوع یادآوری را مشخص کنید. شما می توانید از این امکان نیز در پنل سپیدار اس ام اس استفاده کرده و پیام های خود را در مناسبت های مختلف زمانبندی کنید. تا در زمان مقرر ارسال انجام شود.

این کار را می توانید توسط فیلد مربوطه در لیست بخش مروبطه ایجاد کنید در ادامه به شرح این مورد خواهیم پرداخت تا بتوانید راحت تر مراحل را پشت سر گذاشته و یک سیستم مناسب را برای پنل خود ایجاد کنید.

 

چرا از سیستم یادآوری پیامکی استفاده می کنیم؟

امروزه با افزایش مشغله های فکر و کاری سبب شده است بسیاری از افراد کارهایی که برای آن برنامه ریزی کرده اند را فراموش کنند به عنوان مثال فرض کنید چکی را جهت برداشت به بانک برده و مطلع می شوید در حساب مشترک مورد نظر پولی نیست در این صورت با فرد تماس گرفته و شخص ابراز تاسف کرده از این که به یاد نداشته است تا مبلغ مورد نظر را در حساب خود قرار دهد بنابراین این شاید در اینجا به کاربردی بودن این سیستم پی ببرید. در واقع شما یک سیستم هوشمند خواهید داشت تا بتوانید به واسطه آن برنامه های خود را در زمان فقط با دریافت یک پیامک انجام دهید.

داشتن هزینه بسیار کم و مناسب از طرفی ارسال به موقع حتما برای شما از هر جهتی به صرفه خواهد بود هنچنین به مواردی که در بالا اشاره شد مانند ارسال تبریکات, اخطاریه, اقساط, صورتحساب ها و… از مواردی است که شما می توانید با دریافت سامانه از آن برخوردار شوید.

راه اندازی سیستم ارسال پیامک تبریکات و یادآوری

حال که با ویژگی های و امکانات این ماژول اشنا شده اید شاید بخواهید این سیستم را برای خود فعال کنید ابتدا وارد پنل خود در سپیدار اس ام اس شوید. سپس از سمت راست بر روی گزینه امکانات پیشرفته و از بین گزینه هایی که نمایش داده می شود. بر روی زیر گزینه تبریکات کلیک کنید.

 

ارسال تبریکات پیامکی1 ارسال پیامک تبریکات , یادآوری و اخطاریه

 

بعد از این که وارد گزینه مورد نظر شوید در سمت چپ سه دکمه “جدید” , “ویرایش” , “حذف” را مشاهده خواهید کرد حال برای راه اندازی این سیستم بر روی گزینه جدید کلیک کنید.

 

ارسال تبریکات پیامکی2 ارسال پیامک تبریکات , یادآوری و اخطاریه

 

حال لیستی را مشاهده می کنید که این لیست اهداف شما را جهت ارسال پیام تبریکات مشخص می کند در ادامه هر کدام از گزینه های آن را به صورت کامل شرح می دهیم تا بتوانید از امکانات آن جهت رفع نیاز خود استفاده نمایید.

 

ارسال تبریکات پیامکی3 ارسال پیامک تبریکات , یادآوری و اخطاریه

 

1- دفترچه تلفن

اگر بر روی این فید کلیک کنید لیست دفترچه هایی که قبلا به پنل اضافه کرده اید را مشاهده می کنید ( در صورتی که تا بحال دفترچه نساخته اید آن را از داخل پنل ایجاد کنید). در اینجا می توانید هر کدام از گزینه ها را انتخاب کنید.

 

2- شماره

با کلیک بر روی این قسمت لیست شماره های نمایش داده می شود. در واقع این شماره های جهت ارسال پیام شما می باشد و بهتر است از خطوط با پیش شماره 1000 استفاده نمایید تا نتیجه بهتری حاصل شود و پیام شما به درستی به دست مخاطب برسد.

3- زمان ارسال

در این قسمت وقتی بر روی فیلد کلیک می کند سه گزینه برای شما نمایش داده می شود که در زیر هر کدام را به صورت کوتاه شرح می دهیم:

دقیقا مطابق با تاریخ ( حساس به روز, ماه , سال ): در این مورد دقیقا طبق زمانی که مشخص کرده اید پیام به مخاطب ارسال می شود.

ماهانه ( حساس به روز تاریخ ): با انتخاب این گزینه بعد از مشخص کردن تاریخ به صورت دوره ای و ماهانه پیامک شما به مخاطب ارسال می شود. به عنوان مثال برای پرداخت قسط از این روش ارسال می شود.

سالانه ( حساس به روز و ماه تاریخ ): در این مورد پس از مشخص کردن تاریخ به صورت دوره ای و سالانه پیام به مخاطب ارسال می شود. به عنوان مثال برای تبریک تولد نیز از این روش استفاده می شود.

 

4- چند روز قبل؟

در این قسمت می توانید مشخص کنید تا چند روز قبل از ایجاد رویداد به کاربر پیام ارسال شود. به عنوان مثال در پرداختی ها این مورد می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

 

5- ارسال متوالی

که شامل دو گزینه نباشد برای عدم ارسال متوالی و باشد برای تایید انجام ارسال متوالی می باشد. (به این معنا که تا روز مشخص شده هر روز یک پیام اخطار برای شخص بفرستد )

 

6- پیشوند

شامل دو گزینه ” نباشد ” برای این که در متن پیام پیشوندی وجود نداشته باشد و گزینه ” در ابتدای پیام اضافه شود ” به منظور ایجاد متن در ابتدای محتوای پیام است. جهت ایجاد یک سری متن های اولیه که در همه پیام های معمولا تکرار می شود به عنوان مثال می تواند از کلماتی مانند ” مشترک گرامی ” , ” کاربر محترم ” نام برد.

 

7- نام شخص

که شامل دو گزینه نباشد جهت عدم انتخاب این مورد و در ابتدای پیام اضافه شود جهت تایید این گزینه می باشد.

 

8- پیام

در این قسمت محتوای پیام اصلی خود را قرار دهید.

 

9- ساعت ارسال

در این قسمت می توانید ساعت ارسال پیامک را انتخاب کنید این ساعت 24 ساعته بوده و شما می توانید هر زمانی را انتخاب کنید به عنوان مثال برای تبریک تولد می توانید ساعات اولیه صبح را انتخاب کنید. توجه نمایید قالب این ساعت 24 ساعت می باشد.

 

10- وضعیت

که شامل دو گزینه ” فعال ” به معنی تایید این گزینه و فعال شدن این رکورد می باشد و در صورت انتخاب گزینه ” غیر فعال ” این رکورد غیر فعال شده و شما هر زمان که خواستید می توایند با انتخاب گزینه فعال آن را فعال و مورد استفاده قرار دهید.

 

11- در نهایت بر روی دکمه ” ثبت ” کلیک کنید تا این رکورد ثبت شود.

 

با خرید پنل ارسال پیامک می توانید به کسب و کار خود رونق دهید و جذب مشتری نمایید برای خرید پنل اس ام اس با شماره 09197841237 تماس بگیرید یا بر روی لینک زیر کلیک کنید

خرید پنل پیامک

نوشته‌های پیشین نوشته‌های پیشین
پست جدیدتر پست جدیدتر

پیام بگذارید

دریافت مشاوره