ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت

روش ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت یک قابلیت بسیار مفید و کاربردی در پنل های ارسال اس ام اس می باشد. با استفاده از این ویژگی شما می توانید تبلیغات خود را به صورت هدفمند انجام داده و مشتری بیشتری را جذب نمایید. با به کارگیری قابلیت ارسال پیامک براساس جنسیت شما می توانید با توجه به شغل خود ارسال ها انبوه به گروه مردان و یا زنان به صورت تفکیک شده داشته باشید. از این رو در هزینه نهایی نیز صرفه جویی کرده و بازدهی بهترین خواهید داشت.

به راحتی با استفاده از این ماژول شما می توانید پیام های خود را به گروه های سنی مختلف ارسال کنید. و با مشخص کردن تاریخ تولد, محدوده سنی در یک منطقه افراد مورد نظر را انتخاب نمایید. همچنین از فیلتر های دیگر این ماژول عبارت اند از فیلتر بر اساس پیش شماره , نوع خط که دائمی و اعتباری می باشد, تعداد گیرندگان که همه این موارد را می توانید باهم فیلتر کرده پیام خود را بفرستید. از این رو خدمات یا محصولات خود را برای افرادی ارائه می دهید و یا تبلیغ می کنید که خدمات شما برای آن ها کاربردی بوده با این روش فروش محصولات خود را به دلیل هدفمند بودن چند برابر کنید.

 

ویژگی ارسال پیامک براساس رده سنی

همانطور که گفته شد این ماژول دارای امکانات بسیاری است بنابراین هر چه تعداد فیلتر ها بیشتر باشد ارسال محدود تر و هدفمند تر خواهد بود. فیلتر بر اساس استان , منطقه , رده سنی , جنسیت یا هر دو , پیش شماره , نوع خط از جمله ویژگی این ماژول است. با در نظر کرفت این موارد در نتیجه بازدهی بهتری دارد. اما این روش دارای ویژگی های دیگر نیز می باشد که در کنار مزایا این موارد را نیز باید رعایت نمایید که عبارت اند از:

 • ارسال براساس رده سنی و جنسی فقط به همراه اول امکان پذیر بوده و فقط در بازده مشخصی ای شبانه روز امکان ارسال وجود دارد در حال حاضر این زمان از ساعت 8 صبح الی 19 غروب می باشد.
 • حتما با پیش شماره 5000 باید ارسال را انجام دهید.
 • این روش گزارش دلیوری و برگشت هزینه ندارد.

 

کدام مشاغل می توانند از تفکیک سن و جنسیت استفاده کنند؟

شما دارای هر شغل و تجارتی هستید می توانید از این امکان استفاده کنید. هیچ محدویت شغلی برای این امکان تعریف نشده است. اما به کار گیری این روش برای بسیاری از مشاغل پرسود و مفید خواهد بود. اگر تجارت شما محدود به یک رنج سنی در گروه خاصی از افراد باشد می توانید به بانک هدفمند متصل شده و ارسال های هوشمندانه ای داشته باشید. این امکان در حال حاضر برای تمامی استان ها و شهرستان ها امکان پذیر است  می توانید با استفاده از سامانه ارسال اس ام اس سیپدار اس ام اس از این امکان برخودار شوید.

برای برخی از شغل ها رضایت بیشتری را با به کار گیری این خدمات به دست آورده راضی بوده اند که به شرح زیر می باشند:

 • سالن ها زیبایی و آرایشگاه هم مردانه و هم زنانه
 • آموزشگاه ها
 • مزون ها
 • باشگاه های ورزشی با به کار گیری این روش تبلیغات هدفمند تری انجام داده و سبب جذب مشتریان بیشتری شده اند
 • فروشگاه جهت فروش لوازم خاص زنانه و مردانه که از این طریق پیام ها را به صورت تفکیک شده ارسال کرده اند.
 • فروش ملک این مشاغل نیز به افراد خاصی که نیاز به خریداری ملک دارند پیام ارسال می کنند.

 

 

تفکیک شماره در شهرستان ها

با توجه به این که پنل پیامکی از طریق اینترنت و مجازی می باشد شاید شما اهل شهرستان ها و استان های به غیر تهران باشید و می خواهید از این ماژول بهره مند شوید. حال این سوال مطرح می شود که آیا این امکان برای استان های دیگر و شهرستان ها وجود دارد؟ باید گفت بله می توانید با دریافت پنل ارسال پیامک در رشت , تهران , گیلان , اصفهان , شیراز , مشهد … ارسال های هدفمند و به صورت تفکیک شده به سراسر کشور داشته باشید.

در سپیدار اس ام اس شما می توانید بعد از ورود به پنل از بخش سمت راست این گزینه را انتخاب کرده و سپس از سمت چپ فیلتر های مورد نظر را انتخاب نمایید, متناسب با خواسته خودتان فیلتر های متغییر می باشد به عنوان مثال اگر بخواهید فقط می توانید جنسیت را محدود کرده یا هر دو را انتخاب نمایید یا در صورت تمایل ارسال انبوه به رده سنی بدون محدودیت داشته باشید.

 

با خرید پنل ارسال پیامک می توانید به کسب و کار خود رونق دهید و جذب مشتری نمایید برای خرید پنل اس ام اس با شماره 09197841237 تماس بگیرید یا بر روی لینک زیر کلیک کنید

خرید پنل پیامک

نوشته‌های پیشین نوشته‌های پیشین
پست جدیدتر پست جدیدتر

2 دیدگاه‌ها

 • مبلمان آفرین

  آبان 28, 1399 - 1:02 ب.ظ

  خسته نباشید
  چطور به سرپرست خانوار میشه پیام ارسال کرد؟

  • سپیدار اس ام اس

   بهمن 23, 1399 - 3:40 ب.ظ

   سلام وقت شما بخیر
   ممنون
   گزینه واحدی برای انتخاب سرپرست خانوار در پنل موجود نمی باشد اما با اسفاده از فیلتر های دیگری که قرار داده شده مانند جنسیت, رده سنی, پیش شماره … می توانید مخاطبین هدف خود را محدود به انتخاب خود نمایید.
   با تشکر

پیام بگذارید

دریافت مشاوره