ارسال پیامک از طریق اینترنت

ارسال پیامک اینترنت ارسال پیامک از طریق اینترنت

بسیاری از مشاغل به دنبال روشی جهت ارسال پیامک از طریق اینترنت می باشند گرچه این کار توسط گوشی اگر به تعداد کمی باشد امکان پذیر است اما برای ارسال های انبوه نیاز به روش دیگری و مدیریت شده می باشد. بنابراین استفاده از پنل ارسال پیامک یه انتخاب بسیار مناسب همراه با امکانات و ویژگی بسیاری بوده که می توانید از آن بهره مند شوید.

با استفاده از این امکان شما می توانید از طریق اینترنت و کاملا مجازی وارد حساب خود شده و در هر منطقه و هر شماره ای که خواهستید به صورت فوری ارسال انجام دهید. و در هر شغلی که هستید سبب رونق در کسب و کار خود شوید. این یکی از بهترین گزینه ها می باشد.

 

پنل پیامک چیست؟

با استفاده از پیامک شما می توانید پیام را ارسال و دریافت نمایید. و روزانه یا دوره ای پیغام هایی را به دست مخاطب خود برسانید. این پنل شامل امکاناتی می باشد که شامل: برگزاری مسابقات , دریافت پیام , زمان بندی , نظیر به نظیر , اضافه کردن دفترچه , اضافه کردن شمار های مشتری از طریق فایل اکسل , سیستم دریافت اعتقادات و پیشنهادات , پیامک مناسبتی , ارسال از دکل , نقشه , منطقه ای , استان , کد پستی

علاوه بر هزینه ای که در ابتدا جهت خرید پرداخت می کنید. شما با هر بار شارژ پنل که هزینه پیامک می باشد می توانید به همان تعداد ارسال داشته باشید. این حساب به صورت دائمی برای شما خواهد بوده و می توانید هر زمان که خواستید از آن استفاده کنید

و خدمات پشتیبانی نیز بهره مند شوید.

 

نحوه ارسال اس ام اس با اینترنت

اگر تمایل به ارسال پیام از اینترنت داشته باشید می توانید با انجام چند مرحله ساده چند دقیقه به این امکان دست یابید ابتداد به دنبال شرکت یا یک سایت معتبر جهت دریافت پنل باشید. به این نکته دقت داشته باشید که ارسال پیامک یک امکان رایگان نبوده بنابراین درصورتی که با چنین شرکتی آشنا شدید حتما با صحت عملکرد آن شک کنید. پنل ها در چند نوع هستند که هر کدام با توجه به قیمت دارای امکاناتی می باشند. با استفاده مقایسه پنل اس ام اس می توانید اطلاعات بیشتر دریافت نمایید.

بعد از خرید پنل ارسال پیامک و ارسال مدارک و تایید مدیر حال این پنل به اسم شما ثبت شده است که به صورت دائمی برای شماست بنابراین بعد از ورود به سامانه از پنل سمت راست می توانید امکانات آن را مشاهده و در صورت تمایل پنل را شارژ و شروع به ارسال نمایید به این صورت که از گزینه های سمت راست با توجه به نیاز خود یکی را انتخاب نمایید بر فرض مثال می توانید ارسال منطقه ای را انتخاب نمایید سپس از سمت چپ افزودن گیرندگان که یک دکمه سبز رنگ است را کلیک کرده و محلات مورد نظر را انتخاب کنید. سپس تعداد شماره های مناطق انتخابی برای شما نمایان می شود در صورت تمایل دکمه افزودن را زده و بعد از اضافه شدن شماره ها کمی پایین تر کادر متن پیام قرار گرفته است که در آن می تواند محتوای پیام خود را وارد کنید در نهایت در پایین صفحه در قسمت انتخاب شماره, شماره ای را که می خواهید با آن ارسال انجام دهید را انتخاب و بر روی دکمه سبز رنگ ارسال پیامک کلیک کنید.  یکی از خصوصیات بسیار مهم سپیدار اس ام اس مشاهده گزارش و خط عبور از بلک لیست می باشد که در صورت دریافت پنل می توانید از آن بهر مند شوید.

 

ویژگی ارسال پیامک از طریق اینترنت

با توجه به این که امروز تکنولوژی بسیار پیشرفت داشته است استفاده از بازاریابی پیامکی یک روش ایده آل و مناسب برای تمامی مشاغل بوده تا کار خود را ارتقاء دهد از این رو توصیه می کنیم در جذب و حفظ مشتری از آن استفاده کنید. یکی از نکاتی که باید توجه داشت باشید محتوای پیغام می باشد که هر چه این متن خلاقانه و درست تر انتخاب یا نوشته شود بسیار موثر خواهد بود.

بنابراین ارسال پیامک رایگان از طریق اینترنت بدون افتادن شماره از مزیت های این روش می باشد که می توان با نداشتن برنامه خاص و این که با یک خط اینترنت و یک دستگاه هوشمند می توانید از آن بهره مند شوید. همچنین جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه مزایا و ویژگی ارسال پیامک انبوه مراجعه کنید

 

دریافت سامانه ارسال انبوه به صورت آنلاین

در صورتی که ساکن هر محله , استان , شهرستان یا هر جای کشور هستید می توانید به صورت آنلاین ثبت نام کرده و پس از تایید مدیریت سامانه را دریافت کنید. در صورت تمایل اینترنی کار ارسال را از طریق گوشی یا سیستم کامپیوتری انجام دهید توجه داشته باشید که این یک نرم افزار یا یک برنامه خاص نبوده که روی کوشی یا سیستم نصب شود بلکه یک حساب مانند حساب ایمیل می باشد که در هر زمان که خواهستید می توانید وارد آن شوید. برای دریافت پنل ارسال پیامک در رشت , تهران , اصفهان , مشهد , گیلان , شیراز و … ابتدا ثبت نام و اقدام به خرید نمایید.

 

با خرید پنل ارسال پیامک می توانید به کسب و کار خود رونق دهید و جذب مشتری نمایید برای خرید پنل اس ام اس با شماره 09197841237 تماس بگیرید یا بر روی لینک زیر کلیک کنید

خرید پنل پیامک

نوشته‌های پیشین نوشته‌های پیشین
پست جدیدتر پست جدیدتر

پیام بگذارید

دریافت مشاوره