ارسال هدفمند اس ام اس

پیامک هدفمند 1 ارسال هدفمند اس ام اس

روزانه تعداد بسیار زیادی پیام ارسال می شود اما توجه به این نکته مهم می باشد که پیام ها به صورت هدفمند و دقیق ارسال شود. به طور کلی جهت ارسال هدفمند پیامک باید مواردی را در نظر داشته باشید تا به این وسیله بازدهی هر اس ام اس بیشتر شده و از ایجاد یک سری موارد جلوگیری کند. در هر کسب و کاری استفاده از این روش به صلاح بوده و سبب ایجاد بازدهی بهتر خواهد شد.

گرچه با پیشرفت تکنولوژی استفاده از روش های دیگر برای جذب مشتری افزایش یافته است اما استفاده از سامانه ارسال اس ام اس و انجام ارسال هایی به صورت انبوه هنوز هم رایج است و دارای مزایایی می باشد که شما نمی توانید این مزایا را در دیگر تبلیغات نیز بیابید. از این رو جهت رشد سریع در کسب و کار با بررسی و دقت بیشتری پیام های خود را نشر دهید.

 

روش های ارسال پیامک به صورت هدفمند

  • ارسال هدفمند از طریق کدپستی

یکی از روش های ارسال بوده که دارای ویژگی ارسال به اطراف می باشد به این صورت که شما می توانید در هر محیطی که میخواهید پیام در آنجا نشر داده شود کد پستی همان محل را وارد نموده و به صورت تفکیک شده به شماره های ایرانسل و همراه اول آن ارسال نمایید. در این روش هرچه شما تعداد ارقام کد پستی را افزایش دهید محیط مورد نظر محدود تر و شماره های کمتر خواهند شد.

 

  • ارسال هدفمند براساس شغل و صنف

شاید شما بخواهید فقط به مشاغل ارسال داشته باشید یا شایل فقط با صنف خاصی می خواهید در ارتباط باشید به این دلیل که اکثر مشتریان شما از آن صنف نیز می باشند. از این رو می توانید بعد از نوشتن محتوای پیام خود, مشاغل مورد نظر را به صورت سراسر یا به صورت تفکیک شده انتخاب کنید و در نهایت دکمه ارسال را بزنید.

 

  • ارسال هدفمند بر اساس دکل مخابرات یا BTS

در برخی از موارد شاید شما نیاز داشته باشید اس ام اس ها را از طریق دکل مخابرات ایرانسل نیز ارسال نمایید به این صورت خطوطی که از دکل مورد نظر طی یک روز قبل استفاده کرده اند شماره های آن ها داخل دکل ذخیره شده و شما می توانید به آن ها پیام بفرستید. این روش بسیار مناسب مشاغلی می باشد که دارای فروشگاه یا محلی جهت مراجعه حضوری مشتریان هستند. در حال حاضر این امکان بر روی پنل سپیدار اس ام اس وجود دارد.

 

  • ارسال هدفمند از روی مناطق جغرافیایی

این یک روش بسیار مناسب جهت ارسال از روز منطقه می باشد. به این صورت که شما در پنل مناطق همه استان ها را به صورت تفکیک شده در اختیار دارید و می توانید در صورت تمایل و با اطمینان خاطر به شماره های همان مناطق به صورت هدفمند ارسال خود را انجام دهید. فرض کنید می خواهید تبلیغ فروشگاه خود را به صورت پیامکی انجام دهید اگر این پیام ها را در منطقه خودتان ارسال نمایید درصد بازدهی شما افزایش می یابد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد پنل پیامک رشت کلیک کنید

 

  • ارسال هدفمند به تفکیک سن و جنسیت

برخی از زمینه های کاری مربوط به یک رده سنی یا جنسی می باشد به عنوان مثال می توان مشاغل آرایشگاه, فروش لباس زنانه, فروش مانتو, فروش لوازم مردانه و … را نام برد. همانطور که می دانید این مشاغل نیاز به ارسال به صورت سراسری ندارد و بهترین انتخاب برای آن ها ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت می باشد. جهت انجام این کار به راحتی بعد از ورود به پنل و نوشتن محتوای خود از قسمت و انتخاب ارسال رده سنی و جنسیت, بر روی دکمه افزودن گیرندگان کلیک و سپس در کادر باز شده اطلاعات مورد نظر را وارد و فیلتر های خود را اعمال نمایید. تفکیک سنی به صورت تاریح تولد و دوره ای می باشد به عنوان مثال شما می توانید انتخاب کنید که از متولین 1360 تا 1370 ارسال انجام شود. در این صورت دهه مورد نظر را با سال جاری حساب و سن نهایی به دست می آید.

 

  • ارسال هدفمند از روی نقشه

این نوع ارسال نیز به صورت هدفمند مانند روش های دیگر بوده فقط با این تفاوت که شما می توانید منطقه مورد نظر را به صورت دقیق از روی نقشه انتخاب کنید. برای انجام این که بعد از ورود به پنل وارد بخش ارسال از روی نقشه شده و در قسمت سمت چپ نام شهر خود را انتخاب سپس نقشه شهر مربوطه در کادر پایین بارگذاری می شود در آن جا می توانید محل خود را انتخاب و به سرعت تعداد شماره های ایرانسل و همراه اول آن به صورت تفکیک شده نمایش داده می شود. که شما می توانید تعداد مورد نظر را انتخاب و پیامک های خود را بفرستید.

 

جهت ارسال به نکات زیر دقت کنید

شاید انتخاب روش هدفمند زمان بر باشه اما در نظر داشته باشید که در این روش می توانید یک بار بررسی ها لازم را انجام داده فقط کافیست ابتدا مشتریان خود را تحلیل کنید این که در چه رده سنی, جنسی و کدام منطقه هستند بسیار مهم بوده  و دفعات بعدی بر طبق همون الگو پیش بروید. مزیت ارسال پیامک انبوه با در نظر گرفتن این روش صرف هزینه کم به دلیل هدفمند بودن و صرف زمان کمتر می باشد از این رو شما در مدت زمان کوتاهی می توانید بازدهی خیلی بیشتری را کسب نمایید و به کسب و کار خود به صورت حرفه ای رونق دهید. ما به شما توصیه می کنیم اگر از مشتریان هدف خود اطلاع دارید حتما یکبار از این روش استفاده نمایید. برای شروع می توانید ابتدا در سپیدار اس ام اس ثبت نام کرده و سپس اقدام کنید.

 

با خرید پنل ارسال پیامک می توانید به کسب و کار خود رونق دهید و جذب مشتری نمایید برای خرید پنل اس ام اس با شماره 09197841237 تماس بگیرید یا بر روی لینک زیر کلیک کنید

خرید پنل پیامک

نوشته‌های پیشین نوشته‌های پیشین
پست جدیدتر پست جدیدتر

پیام بگذارید

دریافت مشاوره